YES VM intiimgeel 100ml

17.60

YES VM intiimgeel annab pikaajalise niisutava tulemuse, ei tekita allergiat ning on kõrvaltoimeteta. YES VM on sertifitseeritud organiline toode, seega garanteeritult puhas ja looduslik.

Geeli loomisel on silmas peetud tupe loomuliku keskkonna pH taset. Geel ei sisalda nahakudet kahjustavaid või vigastavaid keemilisi koostisosi mida sageli intiimgeelidesse lisatakse. YES VM ei sisalda glütseriini, propüleen aspartaami, parabeene, polükuaternumit ega muid loetamatuid-hääldamatuid koostisaineid.

Toote kirjeldus

YES VM intiimgeeli omadused:

 • Leevendab pehmelt ja kiiresti tupe kuivust ja atroofiat
 • Alandab ärritust, sügelust, põletavat tunnet
 • Niisutab ja rahustab tupe kudesid
 • Pehme ja pikaajaline niisutav toime
 • Ei sisalda hormoone ega östrogeeni
 • Mõju kuni kolm päeva
 • Intiimgeeli pH vastab tupe pH’le, aidates nii taastada kui säilitada tupe tervist
 • Kehaomane toode, niisutades just neid kudesid mida vaja
 • Lõhna-, maitse-, värvainetevaba, ei kleepu ega valgu välja
 • Vastab tupe kudede osmoossusele* (vt selgitust altpoolt)
 • Sobilik kasutamiseks kondoomiga

YES VM intiimgeel on sertifitseeritud organiline toode, seega garanteeritult puhas ja looduslik. Geeli kasutamine niisutab tupe kudesid väga efektiivselt. Toote koostis ei tekita allergiat ning on kõrvaltoimeteta. YES VM ei sisalda glütseriini, propüleen aspartaami, parabeene, polükuaternumit ega muid loetamatuid-hääldamatuid koostisaineid.

Tupe kuivust, ärritust ja sügelust peetakse vanusega kaasnevaks nähtuseks. Kahjuks mõjutab see naise elukvaliteeti oluliselt. Seksuaalse naudingu kogemine on sellisel juhul võimatu. Ometi ümbritseb seda teemat kõrvulukustav vaikus. Ja need mõned tooted, mis tupe kuivust peaksid leevendama, sisaldavad tavaliselt keemiakokteili, mis pikas perspektiivis võib olukorra veelgi kurvemaks (kuivemaks) muuta.

YES VM intiimgeeli on loonud rühm naise tervisele pühendunud teadlasi. See geel on looduslik, hormoonivaba ja sertifitseeritud orgaaniline toode.

Parem kui tavaline libesti
Sageli proovivad naised leevendada tupe kuivust tavalist libestit kasutades. Kuid parimat lahendust ja mõju pakub intiimgeel, mitte libesti.

YES VM looduslikud elemendid jäävad tupe kudedesse oluliselt kauemaks kui tavaline libesti. Geeli kasutamine annab pikaajalise leevenduse ning kihelus võib kaduda kuni kolmeks päevaks. Just seetõttu, et geel jääb kudedesse pikemaks ajaks, on tema koostis eriti õrn ja looduslik. Intiimgeeli võib nimetada targaks tooteks.

Kuidas YES VM intiimgeel toimib?
YES VM niisutab tupe sisemust. Looduslikud hüdrokolloidid kinnituvad õrnalt tupe kuivadele seintele ja vajadusel niisutavad kuivanud limaskesta. YES VM regulaarsel kasutamisel taastub tupe loomulik happesus.

Kuidas kasutada?
Määri geeli nii intiimpiirkonna välistele osadele kui sisse, kasutades selleks oma sõrme.

Parima tulemuse saamiseks kasuta intiimgeeli regulaarselt. Alguses võid tunda vajadust kasutada seda iga päev, kuid nädala või paari möödudes koed taastuvad ning saad geeli kasutada iga paari-kolme päeva tagant. YES VM intiimgeeli võib kasutada igapäevaselt või just nii sageli kui see kehale mugav ja vajalik on.

Intiimgeeli kasutamise sagedus sõltub otseselt kudede kuivusest. Looduslikult puhtad koostisained võimaldavad geeli kasutada just nii sageli kui on vaja selleks, et ennast mugavalt tunda. Intiimgeel ei sisalda hormoone.

* Osmolatsiooni selgituseks:
Intiimgeel on tupe õrnade kudedega kontaktid oluliselt pikemat aega kui näiteks libesti. Seetõttu on oluline, et geel toimiks just nendele kudedele ja sel hetkel, kui seda on vaja.

YES VM on intelligentselt disainitud toode ning ta hooldab õrnu kudesid kahel viisil.
Esiteks vastab tema pH tase tupe pH’le mis on suhteliselt happeline pH 3,7-4,5.
Teiseks vastab geelis kasutatud koostisainete tugevus ja kontsentratsioon just tupe kudede omadele.

Koostisainete tugevuse või kontsentratsiooni kirjeldamiseks kasutatakse sõna osmolatsioon. YES VM on tupe kudedele eriti õrn, toites ja niisutades neid kudesid, mis seda vajavad, viies nii miinimumini võimaluse tupe õrnu kudesid vigastada. YES VM intiimgeel ei suru vett kudedesse nii, nagu seda teevad paljud tugevatoimelised hüpo- või hüperosmoossed niisutusvahendid.

Sulle võib meeldida ka…

 • Elise – seade vaagnapõhjalihaste treenimiseks
  129.00
  Lisa korvi
 • Natural Intimacy merekäsnast tampoon
  0.0012.99
  Vali
 • YES intiimpesuvaht 150ml
  17.60
  Lisa korvi