Munasarjade ja emaka massaaž

Selle massaaži eesmärk on vereringe parandamine emaka ja munasarjade piirkonnas. Massaaži tehakse alakõhu, vaagna, ristluu ja tuharate piirkonnas, et toetada naise reproduktiivtervist ja üldist heaolu. Kuigi teraapia keskendub emakale ja munasarjadele, saavad sellest kasu ka munajuhad, seedesüsteem ning reproduktiivsüsteemi ümbritsevad sidemed ja toetavad lihased.

Massaaž tõstab temperatuuri alakõhu piirkonnas, aitades taastada hormonaalset tasakaalu ja soodustades östrogeeni ja progesterooni tootmist munasarjades. Leevendab ebamugavustunnet ovulatsiooni ja menstruatsiooni ajal, aitab korrigeerida menstruaaltsükli tervist, soodustab viljakust, aitab vabaneda seismajäänud hormoonidest ja trombidest ning alandab stressi, andes parema une ja sügavama lõõgastuse.

Massaaž annab särava jume ning selle abil võib koguni üleminekuiga edasi lükata, korrigeerib munasarjade, munajuhade ja emaka asetust, parandab seedimisprotsesse ja toetab immuunsüsteemi toimimist.

Esimene massaažiseanss kestab ca 1,5 tundi, korduvad seansid 1 tund (või kokkuleppel kauem). Erinevaid massaaze saab omavahel kombineerida. Räägi oma soovidest!

NB! Manuaalteraapia ei asenda professionaalset meditsiinilist abi. Vajadusel palun pöördu arsti poole!

Broneeri kohtumisaeg online-kalendris

Kui Sa ei leia sobilikku aega, siis saada mulle kiri ja leiame lahenduse.

  Naiste tagasiside

  “Ma käisin kusagil teises maailmas… sellist sisemist rahu ei ole ma juba ammu tundnud!”

  “Kas seal on õli mis tõstab seksuaalsust?!? Terve mu alakeha läks kuumaks ja ma tunnen, et ma olen ikka väga elus praegu!”

  “Ma olin juba pikalt olnud väga kurnatud ja stressis. Ja nüüd, tund aega hiljem – ma isegi ei mäleta, et mul mingi stress oli! Kõige huvitavam, et see seisund püsib juba mitmendat päeva! Kuidas see võimalik on?”

  “Väga mõnus uus energia. Keegi oleks nagu mingi nupu sisse lülitanud ja valgus läks põlema.”

  “Õhtul hiljem tekkis ebatavaline rahulikkus, väga pehme ja mõnus olemine.”

  On teada ka lugu naisest, kes oli proovinud tulutult rasestuda 5 aastat. Pärast kahte AromaTouch massaaziseanssi aga rasestus. Ilmselt toimib massaaz aktiveerivalt ka mehele (ka mehel masseeritakse selga ja labajalgu, et Sa siin midagi muud ette ei kujutaks 😉

  “Hämmastav! Selline infotulv! Minu sisemine mina hakkas järsku minuga rääkima ja ütles, et mu elus on liiga palju lärmi. Täiesti uskumatu! Ma ju tean seda, aga ma ei ole kunagi julgenud seda endale tunnistada.”

  “Minu massaazi-kogemus saabus alles 24h pärast ja seda võimsam see oli! Valud olid kadunud, mu pea oli selge, ma suutsin mõelda ja mul isegi oli uusi ja täitsa vingeid mõtteid ja ikka veel on. Kas nüüd nii ongi?”