Vaagnapõhja manuaalteraapia (Thiele massaž)

Vaagnapõhja manuaalteraapia (Thiele massaaž) eesmärgiks on vabastada soovimatu pinge vaagnapõhjalihastes ja fastsias ning taastada lihase dünaamiline funktsionaalsus.

Teraapia on nime saanud dr George Thiele järgi kes juba 1937. aastal kirjeldas massaažimeetodit vaagnapõhjalihaste valulikkuse ja pinge leevendamiseks. Hiljem on leitud, et läbi lihaste lõdvestuse ja nende parema tunnetuse aitab teraapiameetod tõsta lihaste tundlikkust ja seksuaalset teadlikkust, leevendab kroonilist vaagnavalu, põiepõletikku, sabakondivalu, raseduseaegset alaseljapinget.

Vaagnapõhja manuaalteraapia keskendub vaagna ja häbemekingu piirkonnale, samuti tehakse massaaži tupe siseselt. Aktiivsete triggerpunktide vabastamine võib esmalt anda ebameeldiva aistingu mis teraapia käigus leeveneb (analoogselt näiteks triggerpunktiga tuharalihases või abaluu piirkonnas).

Vaagnapõhja manuaalteraapia aitab taastada lihase funktsionaalsuse, koos terapeudiga õpitakse lihast lõdvestama ja pingutama. Teraapia võib üles tuua erinevaid tundeid ning olla abiks nende lahendamisel.

Esimene massaažiseanss kestab ca 1,5 tundi, korduvad seansid 1 tund (või kokkuleppel kauem). Erinevaid massaaze saab omavahel kombineerida. Räägi oma soovidest!

NB! Manuaalteraapia ei asenda professionaalset meditsiinilist abi. Vajadusel palun pöördu arsti poole!

Broneeri kohtumisaeg online-kalendris

Kui Sa ei leia sobilikku aega, siis saada mulle kiri ja leiame lahenduse.

  Naiste tagasiside

  “Ma käisin kusagil teises maailmas… sellist sisemist rahu ei ole ma juba ammu tundnud!”

  “Kas seal on õli mis tõstab seksuaalsust?!? Terve mu alakeha läks kuumaks ja ma tunnen, et ma olen ikka väga elus praegu!”

  “Ma olin juba pikalt olnud väga kurnatud ja stressis. Ja nüüd, tund aega hiljem – ma isegi ei mäleta, et mul mingi stress oli! Kõige huvitavam, et see seisund püsib juba mitmendat päeva! Kuidas see võimalik on?”

  “Väga mõnus uus energia. Keegi oleks nagu mingi nupu sisse lülitanud ja valgus läks põlema.”

  “Õhtul hiljem tekkis ebatavaline rahulikkus, väga pehme ja mõnus olemine.”

  On teada ka lugu naisest, kes oli proovinud tulutult rasestuda 5 aastat. Pärast kahte AromaTouch massaaziseanssi aga rasestus. Ilmselt toimib massaaz aktiveerivalt ka mehele (ka mehel masseeritakse selga ja labajalgu, et Sa siin midagi muud ette ei kujutaks 😉

  “Hämmastav! Selline infotulv! Minu sisemine mina hakkas järsku minuga rääkima ja ütles, et mu elus on liiga palju lärmi. Täiesti uskumatu! Ma ju tean seda, aga ma ei ole kunagi julgenud seda endale tunnistada.”

  “Minu massaazi-kogemus saabus alles 24h pärast ja seda võimsam see oli! Valud olid kadunud, mu pea oli selge, ma suutsin mõelda ja mul isegi oli uusi ja täitsa vingeid mõtteid ja ikka veel on. Kas nüüd nii ongi?”