Natural Intimacy merekäsnast näopuhastuspadjad, 4tk

15.00

Merekäsnast näopuhastuspadjake on siidiselt pehme ja suure imamisvõimega. Merekäsnal on õrnalt kooriv toime. 100% looduslik, pleegitamata.

Tänu bakterite ja seente kasvu takistavatele looduslikele ensüümidele väga hügieeniline. Jätkusuutlikult kogutud Vahemerest. Biolagunev.

Pakis on neli erinevas suuruses merekäsna, pakendatud tekstiilkotikesse.

Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Natural Intimacy merekäsnast tooted on pärit Vahemerest. Nad on koristatud loodust ja keskkonda austades, kahjustamata seejuures merepõhjas olevate käsnade juuri. Käsnad kasvavad pügamisel tagasi ja on seega „taastuv toode”.

Vastutustundlik pügamine pikendab ka loodusliku käsna eluiga.
Lõikamata käsnad ei kasva vanemaks kui 10 aastat, kuid kui koolitatud sukeldujad kärbivad käsna asjatundlikult nii, et juured jäävad kahjustamata, saab käsn end uuendada ja kauem elada.

Merekäsnad on loomulikult hästi imavad ja vastupidavad, mittetoksilised ja 100% biolagunevad. Pleegitamata käsnad säilitavad 100% oma imavuse ja vastupidavuse.

Käsnad muutuvad märjana siidiselt pehmeks ja sobivad seetõttu ideaalselt tundlikule nahale. Nad on vastupidavad ja neid saab pikalt kasutada.

Hügieeniline looduslik materjal
Imenduv materjal on sageli paradiis bakteritele, kellele meeldivad märjad ja soojad kohad.

Merekäsnas leiduvad looduslikud ensüümid takistavad bakterite kasvu ja peatavad hallituse kasvu. Seega saab merekäsna nimetada mürgivabaks ja hüpoallergeenseks tooteks. Käsna tuhanded poorid tagavad suure imamisjõu, aga ka selle, et vedelikud saavad sellest kergesti läbi voolata. See muudab loodusliku käsna puhtaks ja bakterivabaks tooteks mida on sobilik kasutada ka intiimhügieenis.

Kuidas käsna puhastada
See, kui sageli ja kuidas käsna puhastada, sõltub kasutamisest. Kindlasti soovitame merekäsnast toodet pesta voolava veel all enne esmakordset kasutamist. Hooldava puhastuse jaoks kasutage käesooja / vannisooja vett ja valige endale sobivaim meetod:

  • Kerge puhastus – peske käsn voolava sooja vee all. Võite kasutada naturaalset seepi. Loputage korralikult!
  • Veelgi puhtam – lisage veele (õuna)äädikat (vahekorras 1:10). Vannitage käsna 5-10 minutit. Äädika asemel võite veele lisada paar tilka teepuu eeterlikku õli. See desinfitseerib veelgi paremini. Loputage korralikult!
  • Täiesti puhas e võimas desinfitseerimine – lisage kaustäiele veele 1tl soodat ja vannitage käsna 5-10 minutit. See protseduur värskendab ja taastab käsna. Loputage korralikult!

Sulle võib meeldida ka…