Teraapiline yonimassaaž

Mis võiks olla abiks, kui seksuaalsus ja loomingulisus on kustunud? Kui emotsioonid on tasakaalust väljas ja elu kasvab üle pea? Kuid Sul lihtsalt pole aega (võibolla ka oskust) iseendale ja oma vajadustele keskenduda?

Teraapiline yonimassaaž võib pakkuda nendele probleemidele omapoolse lahenduse. Äratada tardumusest. Luua ja taastada kontakti kehaga. Tervendada nii füüsilisi kui emotsionaalseid traumasid. Avada uued energiakanalid ja panna liikuma “seisva vee”.

Yoni (sanskriti keeles püha paik), asub vaagnapõhja ja naba vahel ning salvestab endasse aplalt erinevaid traumasid. Samas on ta võimeline looma väga jõulist ja ilusat energiat. Yoni piirkonna masseerimine on üks võimalus traumale ligi pääsemiseks ja selle vabastamiseks, et oma tervenemisprotsessi toetada.

Esimene massaažiseanss kestab ca 3 tundi, korduvad seansid 2-3 tundi
1 seanss 200€
2 seanssi 375€
3 seanssi 550€
5 seanssi 875€
Kuurina on soovitav võtta järjest 3-5 seanssi 7-10-päevaste vahedega

Broneeri kohtumisaeg online-kalendris 

(vali kaks 90-minutilist sessiooni järjest)

Kui Sa ei leia sobilikku aega, siis saada mulle kiri ja leiame lahenduse.

  Naiste tagasiside

  “Ma käisin kusagil teises maailmas… sellist sisemist rahu ei ole ma juba ammu tundnud!”

  “Kas seal on õli mis tõstab seksuaalsust?!? Terve mu alakeha läks kuumaks ja ma tunnen, et ma olen ikka väga elus praegu!”

  “Ma olin juba pikalt olnud väga kurnatud ja stressis. Ja nüüd, tund aega hiljem – ma isegi ei mäleta, et mul mingi stress oli! Kõige huvitavam, et see seisund püsib juba mitmendat päeva! Kuidas see võimalik on?”

  “Väga mõnus uus energia. Keegi oleks nagu mingi nupu sisse lülitanud ja valgus läks põlema.”

  “Õhtul hiljem tekkis ebatavaline rahulikkus, väga pehme ja mõnus olemine.”

  On teada ka lugu naisest, kes oli proovinud tulutult rasestuda 5 aastat. Pärast kahte AromaTouch massaaziseanssi aga rasestus. Ilmselt toimib massaaz aktiveerivalt ka mehele (ka mehel masseeritakse selga ja labajalgu, et Sa siin midagi muud ette ei kujutaks 😉

  “Hämmastav! Selline infotulv! Minu sisemine mina hakkas järsku minuga rääkima ja ütles, et mu elus on liiga palju lärmi. Täiesti uskumatu! Ma ju tean seda, aga ma ei ole kunagi julgenud seda endale tunnistada.”

  “Minu massaazi-kogemus saabus alles 24h pärast ja seda võimsam see oli! Valud olid kadunud, mu pea oli selge, ma suutsin mõelda ja mul isegi oli uusi ja täitsa vingeid mõtteid ja ikka veel on. Kas nüüd nii ongi?”