Teraapiline yonimassaaz

Orgasmi puudumine, tupe tundetus, madal libiido või selle puudumine, ebakindlus vahekorra ajal ja üldse intiimsetes situatsioonides, oma keha mittetundmine – kõik see põhjustab naises rahulolematust, ärevust, pettumust…

Orgasmi puudumine ei tähenda tingimata seda, et partner teeb midagi valesti. Paljud naised tõepoolest ei ole oma kehaga tuttavad, paljud tunnevad end tuima ja tundetuna – lisaks erinevatele harjutustele ja praktikatele on heaks võimaluseks oma keha ja selle piire tundma õppida just yonimassaaž.

Teraapiline yonimassaaž aitab naisel saada kontakti oma kehaga ning õppida tundma selle kõige intiimsemat piirkonda. Sageli on paljud mahasurutud emotsioonid peitnud end Yonisse ning seisavad põiki teel ees füüsiliste naudingute tundmisel. Yonimassaaž võimaldab neid emotsioone avada, leevendada ja neist nö läbi minna.

Oma keha tundmaõppimise esmane eesmärk ei ole traditsioonilise orgasmi saamine. Kui seni on olnud nii seksuaalsuse kui orgasmi peamiseks märksõnaks stimulatsioon, siis tänase energeetilise reaalsuse võtmesõna on ühendus oma kehaga, selle tõeline tingimusteta aktsepteerimine ja armastamine. Julgus ja usaldus sulada kõige lihtsamasse (ometi nii keerulisse) OLEMISSE, võtta end vastu sellena kes Sa tegelikult oled – piiritult võimsa, lõputult tundliku, tervet Universumit ohjava Naisena.

Yonimassaaž on sügavalt individuaalne, intiimne ja tervendav protsess mis kulgeb alati vastavalt naise valitud tempole ja ulatuses. Saame selles kokku leppida nii enne massaažiseanssi kui selle ajal.

Massaažiterapeut Katri on töötanud erinevas vanuses ja erinevate taustadega naistega, aidates neil leida usaldust, ühendust ja sageli naisele endalegi ootamatult sügavaid tundeid, nii emotsionaalselt kui füüsiliselt.

Massaažiseanss kestab ca 3 tundi.
Kuurina on soovitav võtta järjest 3-5 seanssi 7-10-päevaste vahedega
1 seanss 150€
3 seanssi 425€
5 seanssi 690€

Massaaziaegu küsi kodulehel või katri.ristal@gmail.com

Naiste tagasiside

“Ma käisin kusagil teises maailmas… sellist sisemist rahu ei ole ma juba ammu tundnud!”

“Kas seal on õli mis tõstab seksuaalsust?!? Terve mu alakeha läks kuumaks ja ma tunnen, et ma olen ikka väga elus praegu!”

“Ma olin juba pikalt olnud väga kurnatud ja stressis. Ja nüüd, tund aega hiljem – ma isegi ei mäleta, et mul mingi stress oli! Kõige huvitavam, et see seisund püsib juba mitmendat päeva! Kuidas see võimalik on?”

“Väga mõnus uus energia. Keegi oleks nagu mingi nupu sisse lülitanud ja valgus läks põlema.”

“Õhtul hiljem tekkis ebatavaline rahulikkus, väga pehme ja mõnus olemine.”

On teada ka lugu naisest, kes oli proovinud tulutult rasestuda 5 aastat. Pärast kahte AromaTouch massaaziseanssi aga rasestus. Ilmselt toimib massaaz aktiveerivalt ka mehele (ka mehel masseeritakse selga ja labajalgu, et Sa siin midagi muud ette ei kujutaks 😉

“Hämmastav! Selline infotulv! Minu sisemine mina hakkas järsku minuga rääkima ja ütles, et mu elus on liiga palju lärmi. Täiesti uskumatu! Ma ju tean seda, aga ma ei ole kunagi julgenud seda endale tunnistada.”

“Minu massaazi-kogemus saabus alles 24h pärast ja seda võimsam see oli! Valud olid kadunud, mu pea oli selge, ma suutsin mõelda ja mul isegi oli uusi ja täitsa vingeid mõtteid ja ikka veel on. Kas nüüd nii ongi?”