Teraapiline yonimassaaž

Yoni massaaž on teekond, mis toetab naise keha, südame, emotsioonide ja hinge tervenemist. Massaaž aitab oma keha tundma õppida, suhet iseendaga uurida ja arendada. Üheks peamiseks eesmärgiks võiks olla sisemine rahu ja rõõm, tõeline kooskõla oma kehaga. Samuti oma piiride tajumine, naudingu-paleti avardamine, lõdvestuse ja julguse leidmine, oma ootuste-vajaduste äratundmine ja väljendamine. Ja seda kõike hinnanguvabalt.

Üks yonimassaaži elumuutvamaid eeliseid on see, et massaazil ei ole eesmärki midagi kindlat tunda, olla piisavalt kiiresti ja püsivalt niiske, saavutada orgasm, olla kindlas asendis ja ilmega, vmt. Selle asemel juhib massaaz naise peast kehasse, OLEMISSE ja TUNNETAMISSE. Läbi oma keha tunnetamise ja uurimise võib massaaž aidata seksuaalse traumaga toime tulla ning avastada valu ja ebamugavuse taga oma keha naudingulisust.

Yoni on sanskritikeelne sõna häbeme või vagiina jaoks ja seda võiks tõlkida kui “püha koobas” või “püha ruum”.

 

Massaažiseanss kestab ca 3 tundi.
Kuurina on soovitav võtta järjest 3-5 seanssi 7-10-päevaste vahedega.

NB! Manuaalteraapia ei asenda professionaalset meditsiiniteenust. Vajadusel pöördu arsti poole! 

Broneeri kohtumisaeg online-kalendris 

Kui Sa ei leia sobilikku aega, siis saada mulle kiri ja leiame lahenduse.

  Naiste tagasiside

  “Ma käisin kusagil teises maailmas… sellist sisemist rahu ei ole ma juba ammu tundnud!”

  “Kas seal on õli mis tõstab seksuaalsust?!? Terve mu alakeha läks kuumaks ja ma tunnen, et ma olen ikka väga elus praegu!”

  “Ma olin juba pikalt olnud väga kurnatud ja stressis. Ja nüüd, tund aega hiljem – ma isegi ei mäleta, et mul mingi stress oli! Kõige huvitavam, et see seisund püsib juba mitmendat päeva! Kuidas see võimalik on?”

  “Väga mõnus uus energia. Keegi oleks nagu mingi nupu sisse lülitanud ja valgus läks põlema.”

  “Õhtul hiljem tekkis ebatavaline rahulikkus, väga pehme ja mõnus olemine.”

  On teada ka lugu naisest, kes oli proovinud tulutult rasestuda 5 aastat. Pärast kahte AromaTouch massaaziseanssi aga rasestus. Ilmselt toimib massaaz aktiveerivalt ka mehele (ka mehel masseeritakse selga ja labajalgu, et Sa siin midagi muud ette ei kujutaks 😉

  “Hämmastav! Selline infotulv! Minu sisemine mina hakkas järsku minuga rääkima ja ütles, et mu elus on liiga palju lärmi. Täiesti uskumatu! Ma ju tean seda, aga ma ei ole kunagi julgenud seda endale tunnistada.”

  “Minu massaazi-kogemus saabus alles 24h pärast ja seda võimsam see oli! Valud olid kadunud, mu pea oli selge, ma suutsin mõelda ja mul isegi oli uusi ja täitsa vingeid mõtteid ja ikka veel on. Kas nüüd nii ongi?”