Rinnamassaaž

Rinnamassaaž erineb oluliselt diagnostilisest rindade kompamisest. Kui viimase eesmärgiks on kontrollida tükkide olemasolu rinnas ja tekitab naises sageli ärevust, siis rinnamassaaž on pigem meditatiivne protsess mis toob rahu ja lõõgastust, leevendab stressi, parandab vereringet, vähendab rindade valulikkust ja hellust, tõstab nende tundlikkust ja parandab kontakti kehaga.

Rinnamassaaži praktika pärineb ajurveeda traditsioonidest. Enamasti on rinnamassaaž kogukehamassaaži üks osa, kuid see, kuidas massaažisessioon üles ehitatakse, sõltub kliendi eelistusest. Rindu masseeritakse pehmete ringjate liigutustega. Lisaks rindadele, mis koosnevad peamiselt rasvkoest, masseeritakse ka lihas- ja sidekude rindade all ja ümber.

Rinnamassaaži soovitatakse rindade ja rinnapiirkonna “elavdamiseks” – massaažil tekkiv soojus ja suurenenud vereringe aktiveerib lümfi liikumist ja puhastab kanaleid kuhu koguneb rasv. Massaaž aitab leevendada tsüklist tingitud rindade paistetust ja valulikkust. Imetavatel emadel suurendab massaaž vereringet piimanäärmetes.

Massaaži tegemisel kasutatakse sooja õli. Soovi korral saab lisada eeterlikke õlisid. Massaaži lõpetab soe kompress mis aitab õlil ja eeterlikel õlidel imbuda sügavamale naha sisse ja kudedesse.

Esimene massaažiseanss kestab ca 1,5 tundi, korduvad seansid 1 tund (või kokkuleppel kauem). Erinevaid massaaže saab omavahel kombineerida.

Broneeri kohtumisaeg online-kalendris

Kui Sa ei leia sobilikku aega, siis saada mulle kiri ja leiame lahenduse.

  Naiste tagasiside

  “Ma käisin kusagil teises maailmas… sellist sisemist rahu ei ole ma juba ammu tundnud!”

  “Kas seal on õli mis tõstab seksuaalsust?!? Terve mu alakeha läks kuumaks ja ma tunnen, et ma olen ikka väga elus praegu!”

  “Ma olin juba pikalt olnud väga kurnatud ja stressis. Ja nüüd, tund aega hiljem – ma isegi ei mäleta, et mul mingi stress oli! Kõige huvitavam, et see seisund püsib juba mitmendat päeva! Kuidas see võimalik on?”

  “Väga mõnus uus energia. Keegi oleks nagu mingi nupu sisse lülitanud ja valgus läks põlema.”

  “Õhtul hiljem tekkis ebatavaline rahulikkus, väga pehme ja mõnus olemine.”

  On teada ka lugu naisest, kes oli proovinud tulutult rasestuda 5 aastat. Pärast kahte AromaTouch massaaziseanssi aga rasestus. Ilmselt toimib massaaz aktiveerivalt ka mehele (ka mehel masseeritakse selga ja labajalgu, et Sa siin midagi muud ette ei kujutaks 😉

  “Hämmastav! Selline infotulv! Minu sisemine mina hakkas järsku minuga rääkima ja ütles, et mu elus on liiga palju lärmi. Täiesti uskumatu! Ma ju tean seda, aga ma ei ole kunagi julgenud seda endale tunnistada.”

  “Minu massaazi-kogemus saabus alles 24h pärast ja seda võimsam see oli! Valud olid kadunud, mu pea oli selge, ma suutsin mõelda ja mul isegi oli uusi ja täitsa vingeid mõtteid ja ikka veel on. Kas nüüd nii ongi?”