AromaTouch massaaz

AromaTouch ehk AroomiPuudutus on doTerra poolt välja töötatud massaazitehnika kus kasutatakse looduslikke ja teraapilisi eeterlikke õlisid.

AromaTouch massaazi võiks nimetada ka keha õrnaks ja pehmeks silitamiseks eeterlike õlidega.

Massaaz taastab keha homöostaasi (organismi füsioloogiline tasakaal ehk organismi sisekeskkonna oluliste näitajate püsimine teatud normi piires), alandab stressi ja põletikulisi protsesse ning toetab immuunsüsteemi. Lisaks tõstab massaaz meeleolu ja energeetilist heaolutunnet.

AromaTouch teeb kehale ja vaimule justkui restardi. Paljud tõdevad pärast massaazi, et 15-minutiline “äraolek” (massaazi ajal võib tekkida pooluni või ka täiesti sügav uni) tundub kui nädalane puhkus, et probleemid ei tundu enam ületamatud, stress on haihtunud ja elu taas elamisväärne.

Massaazis kasutatakse kaheksat erinevat eeterlikku õli (sh 4 õlisegu ja 4 puhast õli) mille mõju organismile on puhastav ja lõdvestav.

 • Balance õlisegu ja Lavendel – need kaks esimest õli maandavad stressi
 • Melaleuca (teepuuõli) ja OnGuard õlisegu – teine ja kolmas õli toetavad immuunsüsteemi
 • Aroma Touch õlisegu ja DeepBlue õlisegu – leevendavad põletikke ja valusid
 • Metsik apelsin ja Piparmünt  – massaazi lõpetab mõnusalt ergastav kombo, taastades keha homöostaasi

Massaaziseanss kestab kuni 1h ning maksab 50€. Tasuda saab kohapeal sularahas, eelnevalt arve alusel või Sport ID kaudu.

AromaTouch massaaz on suurepärane võimalus teha esimene tutvus eeterlike õlidega, samuti on see igati armas kingitus nii iseendale kui lähedasele.
Massaaziseanss kestab 45-60 minutit.
Paljastada tuleb ainult ülakeha/selg ja labajalad.

Massaaziliigusused liiguvad üle selja ja kaela ka pähe, seega palun arvesta, et juuksed lähevad pisut õliseks. Ei midagi drastilist, kuid enne seanssi ei ole mõtet juukseid soengusse seada ja pärast seanssi pole vast hea otse töövestlusele siirduda.

Kuigi kohapeal on pesemisvõimalus, ei ole soovitav kohe pärast massaazi dushi alla minna. Kinnitan, et selg ja jalad ei jää liiga õliseks ning riided-jalanõud ei saa mustaks.
Baasõliks kasutan kookosõli.

NB!

 • Massaazi ei soovitata inimesele, kes kasutab ravimit Warfarin.
 • Kui sa oled mõne eeterliku õli suhtes allergiline, saame selle konkreetse õli AromaTouch tehnikas vahele jätta.
 • Piparmündi eeterlik õli võib vähendada rinnapiima hulka. Seetõttu võiks seda vältida nii imetamise ajal kui juba raseduse viimase kolme kuu jooksul.
  Juhul, kui rinnapiima tootmine on vähene, on abiks apteegitill (Fennel), mis aitab rinnapiima tootmist suurendada.

Massaazi teeb AromaTouch’i sertifitseeritud terapeut Katri Ristal

Massaaziseansid toimuvad sõltuvalt päevast kas Pirital või Kalamajas.

Massaaziaegu küsi kodulehel või katri.ristal@gmail.com

 • Yoni massaazi kohta küsi eraldi aegu.

  Naiste tagasiside

  “Ma käisin kusagil teises maailmas… sellist sisemist rahu ei ole ma juba ammu tundnud!”

  “Kas seal on õli mis tõstab seksuaalsust?!? Terve mu alakeha läks kuumaks ja ma tunnen, et ma olen ikka väga elus praegu!”

  “Ma olin juba pikalt olnud väga kurnatud ja stressis. Ja nüüd, tund aega hiljem – ma isegi ei mäleta, et mul mingi stress oli! Kõige huvitavam, et see seisund püsib juba mitmendat päeva! Kuidas see võimalik on?”

  “Väga mõnus uus energia. Keegi oleks nagu mingi nupu sisse lülitanud ja valgus läks põlema.”

  “Õhtul hiljem tekkis ebatavaline rahulikkus, väga pehme ja mõnus olemine.”

  On teada ka lugu naisest, kes oli proovinud tulutult rasestuda 5 aastat. Pärast kahte AromaTouch massaaziseanssi aga rasestus. Ilmselt toimib massaaz aktiveerivalt ka mehele (ka mehel masseeritakse selga ja labajalgu, et Sa siin midagi muud ette ei kujutaks 😉

  “Hämmastav! Selline infotulv! Minu sisemine mina hakkas järsku minuga rääkima ja ütles, et mu elus on liiga palju lärmi. Täiesti uskumatu! Ma ju tean seda, aga ma ei ole kunagi julgenud seda endale tunnistada.”

  “Minu massaazi-kogemus saabus alles 24h pärast ja seda võimsam see oli! Valud olid kadunud, mu pea oli selge, ma suutsin mõelda ja mul isegi oli uusi ja täitsa vingeid mõtteid ja ikka veel on. Kas nüüd nii ongi?”