Millist massaaži soovid Sina?

Munasarjade ja emaka massaaž suurendab vere ja toitainete ringlust vaagna organites ning tasakaalustab hormoonide tootmist. Massaaži tehakse alakõhu, vaagna, ristluu ja tuharate piirkonnas, et toetada naise reproduktiivtervist ja üldist heaolu.
Loe munasarjade ja emaka massaaži kohta täpsemalt siit

Vaagnapõhja manuaalteraapia (Thiele massaaž) eesmärgiks on vabastada soovimatu pinge vaagnapõhjalihastes ja fastsias. Manuaalteraapia käigus kasutatakse väliseid ja sisemisi pehmete kudede vabastamise tehnikaid, massaaži tehakse tupe siseselt.
Loe vaagnapõhja manuaalteraapia kohta täpsemalt siit

Teraapiline yonimassaaž on teekond, mis toetab naise keha, südame, emotsioonide, hinge tervenemist. Massaaž toob naise peast südamesse, lubades tal tõeliselt lõdvestuda, tunda ja seda väljendada. Ilma ootuste, hinnangute, nõudmisteta. Massaaž võib aidata seksuaalse traumaga toime tulla ning avastada oma keha naudingulisust.
Loe teraapilise yonimassaaži kohta täpsemalt siit

Rinnamassaaži praktika pärineb ajurveeda traditsioonidest. Enamasti on rinnamassaaž kogukehamassaaži üks osa, kuid see, kuidas massaažisessioon üles ehitatakse, sõltub kliendi eelistusest. Rindu masseeritakse pehmete ringjate liigutustega. Lisaks rindadele, mis koosnevad peamiselt rasvkoest, masseeritakse ka lihas- ja sidekude rindade all ja ümber.
Loe rinnamassaaži kohta täpsemalt siit

Klassikaline (ravi)massaaž on kombinatsioon erinevatest tehnikatest vastavalt kliendi soovile ja vajadusele. Massaaž võib olla pehme ja lõõgastav, kuid saame ka keskenduda probleemsetele kehapiirkondadele (selg, õlad, vm), et tagada keha funktsionaalsus. Võimalusel lähtutakse diagnoosist (närvi pitsumine, alaseljavalu, lihasspasm, vmt). Parema tulemuse saamiseks kasutatakse soojendavaid salve, eeterlikke õlisid, kuppusid (kliendi nõusolekul).
Loe klassikalise (ravi)massaaži kohta täpsemalt siit

AromaTouch ehk AroomiPuudutus on doTerra poolt välja töötatud massaažitehnika mis  alandab stressi, toetab immuunsüsteemi toimimist ning leevendab põletikulisi protsesse, toetades nii keha homöostaasi taastumist.
Loe AromaTouch’i kohta täpsemalt siit

 

PS: Kõiki massaaže saab omavahel kombineerida vastavalt kliendi soovile.

NB! Manuaalteraapia ei asenda professionaalset meditsiinilist abi. Vajadusel palun pöördu arsti poole!

Broneeri kohtumisaeg online-kalendris

Kui Sa ei leia sobilikku aega, siis saada mulle kiri ja leiame lahenduse. Yonimassaazi korral broneeri kaks aega järjest.

  Naiste tagasiside

  “Ma käisin kusagil teises maailmas… sellist sisemist rahu ei ole ma juba ammu tundnud!”

  “Kas seal on õli mis tõstab seksuaalsust?!? Terve mu alakeha läks kuumaks ja ma tunnen, et ma olen ikka väga elus praegu!”

  “Väga mõnus uus energia. Keegi oleks nagu mingi nupu sisse lülitanud ja valgus läks põlema.”

  “Õhtul hiljem tekkis ebatavaline rahulikkus, väga pehme ja mõnus olemine.”

  “Ma olin juba pikalt olnud väga kurnatud ja stressis. Ja nüüd, kolm päeva hiljem – ma endiselt isegi ei mäleta, et mul mingi stress oli!

  “Hämmastav! Selline infotulv! Minu sisemine mina hakkas järsku minuga rääkima ja ütles, et mu elus on liiga palju lärmi. Täiesti uskumatu! Ma ju tean seda, aga ma ei ole kunagi julgenud seda endale tunnistada.”

  “Minu massaazi-kogemus saabus alles 24h pärast ja seda võimsam see oli! Valud olid kadunud, mu pea oli selge, ma suutsin mõelda ja mul isegi oli uusi ja täitsa vingeid mõtteid ja ikka veel on. Kas nüüd nii ongi?”