Millist massaaži soovid Sina?

Teraapiline yonimassaaž tegeleb piirkonnaga vaagnapõhja ja naba vahel. See on piirkond mis salvestab endasse aplalt erinevaid traumasid. Samas on ta võimeline looma väga jõulist ja ilusat energiat. Kus on G-punkt ja emakakael? Kas G-punkti ja emakakaelaorgasmid on kuidagi erilised ja kuidas neid saada? Yoni piirkonna masseerimine on üks võimalus sellele sageli peidus olevale infole ligi pääsemiseks ja vabastamiseks, et oma tervenemisprotsessi toetada.
Loe teraapilise yonimassaaži kohta täpsemalt siit

Vaagnapõhja- ja kõhumassaaž suurendab vere ja toitainete ringlust vaagna organites, lõõgastab kõhu- ja vaagnapõhjalihaseid ning tasakaalustab hormoonide tootmist. Massaaži tehakse tupe siseselt.
Loe vaagnapõhja- ja kõhumassaaži kohta täpsemalt siit

Rinnamassaaži praktika pärineb ajurveeda traditsioonidest. Enamasti on rinnamassaaž kogukehamassaaži üks osa, kuid see, kuidas massaažisessioon üles ehitatakse, sõltub kliendi eelistusest. Rindu masseeritakse pehmete ringjate liigutustega. Lisaks rindadele, mis koosnevad peamiselt rasvkoest, masseeritakse ka lihas- ja sidekude rindade all ja ümber.
Loe rinnamassaaži kohta täpsemalt siit

Ravimassaaži käigus keskendutakse ennekõike probleemsetele kehapiirkondadele, et tagada keha funktsionaalsus. Võimalusel lähtutakse diagnoosist (närvi pitsumine, alaseljavalu, lihasspasm, vmt). Vajadusel kasutatakse parema tulemuse saamiseks soojendavaid salve, eeterlikke õlisid, kuppusid.
Loe ravimassaaži kohta täpsemalt siit

AromaTouch ehk AroomiPuudutus on doTerra poolt välja töötatud massaažitehnika mis  alandab stressi, toetab immuunsüsteemi toimimist ning leevendab põletikulisi protsesse, toetades nii keha homöostaasi taastumist.
Loe AromaTouch’i kohta täpsemalt siit

 

Broneeri kohtumisaeg online-kalendris

Kui Sa ei leia sobilikku aega, siis saada mulle kiri ja leiame lahenduse. Yonimassaazi korral broneeri kaks aega järjest.

  Naiste tagasiside

  “Ma käisin kusagil teises maailmas… sellist sisemist rahu ei ole ma juba ammu tundnud!”

  “Kas seal on õli mis tõstab seksuaalsust?!? Terve mu alakeha läks kuumaks ja ma tunnen, et ma olen ikka väga elus praegu!”

  “Väga mõnus uus energia. Keegi oleks nagu mingi nupu sisse lülitanud ja valgus läks põlema.”

  “Õhtul hiljem tekkis ebatavaline rahulikkus, väga pehme ja mõnus olemine.”

  “Ma olin juba pikalt olnud väga kurnatud ja stressis. Ja nüüd, kolm päeva hiljem – ma endiselt isegi ei mäleta, et mul mingi stress oli!

  “Hämmastav! Selline infotulv! Minu sisemine mina hakkas järsku minuga rääkima ja ütles, et mu elus on liiga palju lärmi. Täiesti uskumatu! Ma ju tean seda, aga ma ei ole kunagi julgenud seda endale tunnistada.”

  “Minu massaazi-kogemus saabus alles 24h pärast ja seda võimsam see oli! Valud olid kadunud, mu pea oli selge, ma suutsin mõelda ja mul isegi oli uusi ja täitsa vingeid mõtteid ja ikka veel on. Kas nüüd nii ongi?”