Natural Intimacy merekäsnast tampoon

0.0012.99

Natural Intimacy merekäsnast tampoonid on siidise tekstuuriga, väga suure imamisvõimega ja vastupidavad. Merekäsn sisaldab looduslikke ensüüme, takistades nii bakterite ja seente kasvu.

Tampoone kasutatakse ennekõike menstruatsiooni ajal, kuid ka allavaje (prolaps) toetamiseks ning ravimi viimiseks tuppe. Merekäsnast tampooni võib vahekorra ajal sisse jätta.

Tampoonid on kogutud keskkonnasõbralikult Vahemerest. Loodusliku päritolu tõttu on kõik tampoonid ebakorrapärase kujuga. Merekäsnad on pakitud pappkarpi. Tampoonid on korduvasutatavad 6 kuud kuni mitmeid aastaid ning biolagunevad. Hoiusta tampoone tekstiilkotikeses. Väldi tampooni hoiustamist suletud keskkonnas või kilekotis.

Pakendis sisaldub kas a) kolm M suuruses tampooni, b) kaks L suuruses tampooni või c) kaks erinevas suuruses tampooni (M+L). Tekstiilkotikese mõõdud ca 10x15cm.

Merekäsnast tampoonide kasutamisest kokkuvõtlikult https://youtu.be/F73zQyVHG4Y

Tootekood: - Kategooriad: , ,

Toote kirjeldus

Naiste hügieenitoodete varjukülgede loetelu on pikk. Liiga pikk. Värvained, plastik, dioksiinid, kemikaalid, lõhutud hormonaalne tasakaal, varjatud olmejäätmed, kuiv ja ärritunud tupp…  Nagu ikka, on loodusel varuks lihtne ja võluv lahendus – merekäsnast tampoonid.

On mitu põhjust, miks merekäsnatampoonidest saavad Sinu eelistatuimad hügieenitooted:

Looduslik. Käsnade imavust ei ole vaja laboris keemia abil toota. Siidise tekstuuriga merekäsn imab endasse hämmastava koguse vedelikku ja seda ilma ühegi keemilise lisandita.

Siidine tekstuur. Merekäsnade kiud on väga pehmed ja siidised. Tee käsn sooja vee all märjaks, pigista üleliigne vesi välja, keera pisut rulli ja sisesta. Pehme käsn sobitub Sinu keha unikaalse maastikuga suurepäraselt. Kui võrdled käsna kuiva puuvillase tampooniga saad aru, miks oma heaolust hoolivad naised eelistavad käsnasid.

Säästlik. Käsna kasutades toodad vähem prügi ja säästad raha. Tampooni loputamine ja kasutamine on äärmiselt lihtne. Käsna kasutusiga sõltub tema kasutamise otstarbest ning samuti tema hooldamisest ning võib kõikuda 3 kuu kuni mitme aasta vahel (üks minu igakuiselt kasutuses olev tampoon on üle 3 aasta vana).

Biolagunev. Mis mullast on võetud see mullaks taas saab. Nii otseses kui kaudses tähenduses.

Mitmekülgne. Paljud naised kasutavad merekäsnast tampoone tavalise tampooni alternatiivina, kuid see pole nende ainus kasutusvõimalus. Kas allavaje põhjustab ebamugavat survet? Unistad seksist päevade ajal? Soovid hoida tupes loodusliku vahendit (probiootiline jogurt, küüslauk, jmt)? Merekäsnad sobivad kasutamiseks nii tupe siseselt kui ka väliselt.

Eetiline korjamine. Merekäsnade korjamine on õrn protsess. Selle käigus jätavad sukeldujad käsna aluse puutumatuks, tagades käsnale võimaluse taastuda. Saagikoristus võimaldab käsnadel ka paljuneda, sest vette paiskub miljoneid muna- ja spermarakke mis pärast viljastumist kinnituvad kivimitele ning millest kasvavad uued käsnad. Merekäsna filtreerimisfunktsiooni tõttu ei saa käsnakolooniad reostunud vetes kasvada. Merekaitsealadel ja korallriffides on käsnade koristamine rangelt keelatud.

Käsitsi valitud. Iga naine väärib parimat ning just seetõttu kontrollib nii tootja kui minaolenginaine.ee iga käsna optimaalset tihedust, suurust ja pehmust. Käsnad pestakse, kontrollitakse, tükeldatakse ja vajadusel pakendatakse. Käsnad, mis pole tampoonideks kasutamiseks täiesti ideaalsed, võetakse kasutusel muudel eesmärkidel (meigieemalduspadjakestena, kunstis, ehitusel jmt).

Esmaklassilise kvaliteediga Vahemere Siid. Nii armastame me kutsuda oma merekäsnasid. Kõik merekäsnad on ilusad, kuid kõik käsnad ei sobi intiimseks kasutamiseks. Tuppe sobib käsn, mis on superpehme, lopsakas ja luksuslik, olles samas tihe ja suure imamisvõimega. Lisaks peab ta olema vastupidav ja kaua vastu pidama. Muudest meredest pärit käsnad ei vasta kõikidele siintoodud nõuetele, kuid Vahemere Siidi nime all tuntud käsnad ületavad ka kõige suuremaid ootusi.

 

Lisainfo

Merekäsnast tampoon

2 L suuruses tampooni, 3 M suuruses tampooni, Lehekestega hoiukotike, Naturaalvalge hoiukotike, M+L suuruses tampoonid

Kuidas kasutada

Misasi see merekäsn on?
Merekäsn on kõige lihtsam mitmerakuline organism mis kasvab ookeanis kolooniatena. Nad on täis poore ja kanaleid mis muudavad merekäsna imamisvõime äärmiselt suureks.
Merekäsna ei valmistata sünteetiliselt. Kuna käsn kasvab meres loomulikult, on kõikidel käsnadel erinev kuju, suurus, värv ja tekstuur. Sinu käsn ei pruugi olla sarnane sellel lehel kujutatud käsnadega ja erinevatel aegadel tellitud käsnad võivad samuti olla erinevad.

Miks on merekäsnast tampoonid paremad kui tavalised tampoonid?
Sünteetilised tampoonid (võib öelda ka kuivad tampoonid või ühekordselt kasutatavad tampoonid) on plastiku-põhised ning sisaldavad polüuretaani (nafta jääkprodukt), pleegitajat, komplekssulfaate, kemikaale, värvaineid ja muid sünteetilisi vahtmaterjale. Ühesõnaga, üks tore keemiline kokteil! Kas Sa tahaksid mõnda neist koostisosadest kasutada oma intiimsete piirkondade läheduses või koguni sees?! Merekäsnast tampoonid on 100% looduslikud, võimaldades Sul olla armas nii oma keha kui ümbritseva looduse suhtes.

Vahemerest pärit käsnad on pehmed, siidised ja väga suure imamisvõimega. Atlandi ja Kariibi mere käsnad on samuti head, kuid nad pole nii siidised ja nende imamisvõime ei ole nii suur. Veelgi enam – iga meie müüdav käsn on enne pakendamist hoolikalt käsitsi kontrollitud, et nad vastaksid meie kõrgetele kvaliteedistandarditele.

Kui suur see tampoon on ja mis siis, kui ta on liiga suur või väike?
Merekäsnast tampoonid on looduslikud ning nende kuju ja suurus varieerub. Keskmiselt võib öelda, et käsna laius on 3-6cm ja pikkus 6-7cm. Minaolenginaine.ee valikus on Intimate Sponge käsnad ja need on oma suuruse kohta suuremad kui teiste tootjate käsnad. Mida suurem käsn, seda suurem on tema imamisvõime. Samas on oluline, et tampoon vastaks konkreetselt Sinu ootustele ja soovidele.

Kui Sulle tundub, et käsn on liiga suur, saad Sa seda kääridega trimmida. Parema tulemuse saamiseks lõika niisutatud käsna, mitte kuiva ja kõva. Alusta korrigeerivalt ja „näksi“ kääridega pisitasa käsna välisäärt seni, kuni jõuad soovitud suuruseni. Ära kunagi tee suuri lõikeid, sest tagasi Sa neid tükke enam panna ei saa.

Sa saad suure käsna ka pooleks lõigata ning kasutada väiksemaid käsnasid kergematel päevadel.

Kui käsna pind muutub ebatasaseks, ära rebi narmendavaid otsi ära, sest see võib käsna struktuuri vigastada ja lühendada tema kasutusaega. Lõika lahtised tükid kääridega ära ja taasta käsna sile pealispind.

Kui vereeritus on väga suur, võid sisestada kaks tampooni. Samuti saad korrigeerida allavajet, sisestades kaks tampooni korraga.

Kuidas merekäsnast tampooni sisestada?
Käsn tundub esmalt väga kõva, peaaegu kivi sarnane ja väga suur. Loputa käsna sooja vee all ning Sinu käsn muutub kohevaks ja siidiselt pehmeks. Pigista üleliigne vesi välja ja Sinu käsn ongi valmis kasutamiseks. Pea meeles, et käsn on pärit merepõhjast, seega soovitame teda enne esmakordset kasutamist põhjalikult pesta, et temasse ei jääks merest pärit mineraale.

Kui käsn on pehme, on Sul kergesti võimalik see kokku voltida või keerata silindrikujuliseks, et ta kujult meenutaks tampooni. Sisesta käsn tupekanali avausse ja suru teda ülespoole. Tupes kohandub merekäsn Sinu kehaga. Saad sõrmede abil suruda käsna nii kaugele kuni see tundub täiesti mugav.

Kuidas ma tampooni eemaldan?
Enamik naisi tõdeb, et käsnad, eriti kui nad on menstruatsiooniverest rasked, langevad piisavalt tupe kanalisse ja neid saab kergesti eemaldada. Kui tunned ebamugavust, mõeldes tampooni väljaõngitsemisele, saab käsnale lisada niidi nagu tavalisel tampoonil (soovitame maitsestamata-lõhnastamata hambaniiti). Niit tuleks sisestada tampooni kitsamast otsast, liikudes nõelaga piki tampooni päris üles ning seejärel alla tagasi. Jäta väljaulatuva niidi pikkuseks vähemalt 10 sentimeetrit.

Samas kinnitame, et ei ole mingit võimalust, et käsn võiks tuppe lihtsalt “ära kaduda”. Tal ei ole sealt ju kusagile minna! Kui vajad abi käsna väljavõtmisel, alusta sellest, et hingad sügavalt ja rahulikult, see võimaldab lihastel lõdvestuda. Seejärel kükita ja pressi vaagnapõhjalihastega väljapoole (umbes nagu nr 2 soorituse puhul). Võid ka minna vanni või niisutada ennast sooja dushiga – vett täis imbunud tampoon liigub raskuse mõjul allapoole.

Kuidas ma saan tampooni vahetada avalikus tualetis?
Alati võib juhtuda, et verevool on oodatust suurem või Sinu päevakavasse tekkisid ootamatud muudatused ning pead tampooni vahetama avalikus tualetis. Juhul, kui tualetis ei ole privaatset kraanikaussi, on Sul kaks võimalust:

1. Plastkotike + tagavarakäsn + veepudel
Alati on hea, kui Sul on kaasas tagavarakäsn. See on ka põhjus, miks me müüme käsnasid 2-3 kaupa. Eemalda tampoon, pane ta plastkotikesse ja pese ta koju jõudes korralikult. Tee tagavarakäsn märjaks, pigista üleliigne vesi välja ja sisesta.

2. Hädalahendus juhuks, kui Sul on kasutada vaid veepudel
Kui Sul pole kaasas tagavaratampooni või Sul ei õnnestu leida sobilikku plastkotikest, läheb Sul vaja pudelitäit vett, et saaksid tampooni tualettpoti kohal ära pesta ja uuesti sisestada. Eemalda tampoon, loputa ta poti kohal ära, pigista üleliigne vesi välja ja sisesta uuesti. Üleliigse veega loputa ära oma sõrmed ja kuivata tualettpaberi või taskurätiga.

Kuidas merekäsnast tampooni hooldada?
Merekäsn on õrn ja tugev samaaegselt. Ta kestab pikalt, kui hooldad teda korrektselt.
Pärast kasutamist pese käsnast tampooni voolava vee all. Võid kasutada õrna kemikaalivaba seepi. Jälgi, et pesed käsnast välja nii vere kui sellele jäänud lima ja tükid.

Säravpuhastus:
Lisa tassitäiele veele 1 spl äädikat (vahekord 1:10). Võid lisada paar tilka teepuuõli.

Sügavpuhastus:
Lisa tassitäiele veele 1 spl söögisoodat. See lahus taastab Sinu käsna pehmuse, tiheduse ja imamisvõime.
Kui lisad tassitäiele veele 1 tl vesinikperoksiidi, saad taastada käsna esialgse värvi.
Leota käsna 5-10 minutit soojas lahuses. Seejärel loputa käsn, pigista liigne vesi välja ja jäta ta õhu kätte kuivama.

Ära leota oma käsna pikemalt kui 5-10 minutit, sest see võib põhjustada käsna kiirema lagunemise.

Ära kunagi keeda ega valgenda oma merekäsna ega proovi teda kuumutada mikrolaineahjus! Kuumutamisel ja töötlemisel tõmbub merekäsn kokku, ta muutub kõvaks ja tema imamisvõime väheneb.

Kui sageli käsna puhastada?
Merekäsna saab korduvalt loputada ja kasutada. Pärast iga kasutuskorda ei ole sügavpuhastus vajalik, võid seda teha paar korda aastas või vastavalt vajadusele. Käsna on soovitav loputada:
– enne esmakordset kasutamist
– kasutamise ajal üks kord päevas või vähemalt igal teisel päeval
– kui käsnast levib ebameeldivat lõhna
– enne hoiustamist. Hoia merekäsnast tampooni riidest kotis, väldi umbset kilekotti või suletud karpe. Enne hoiustamist peab merekäsn olema täielikult kuivanud.

Kas ma võin kasutada tampooni tupe puhastamiseks?
Jah ikka võid. Tupp puhastab ennast üldjuhul ise, seega ei ole tema puhastamiseks soovitav kasutada seepi või muid puhastusvahendeid. Merekäsnast tampooni kasutamine puhastab tuppe nii ehk naa, kuid muul ajal võid tupe puhastamiseks kasutada tampooni dushi all.

Kas tampoon võib vahekorra ajaks sisse jääda?
Paljude naised tunnevad päevade ajal soovi olla vahekorras, kuid verega mässamine viib selle soovi sageli nulli. Merekäsnast tampoon on väga pehme ning mõlemad partnerid on tavaliselt selle lahendusega väga rahul ega märkagi tampooni olemasolu.

Mis erinevus on pleegitamata ja pleegitatud merekäsnade vahel?
Enamik merekäsnatampoone kasutavaid naisi eelistavad pleegitamata käsnasid lihtsalt sellepärast, et need on kõige looduslikumad. Pleegitamata käsnade kasutusaeg on pikem, sest nende kiud on puutumata.

Mõnedel juhtudel läbivad käsnad kerge keemilise pleegitamise protsessi mille järel neid pestakse soodaveevannis. Kemikaalid muudavad merekäsna õrnemaks ja heledamaks. Minaolenginaine.ee on otsustanud pleegitatud merekäsnast tampoone mitte müüa. Kuid kui on soov, anna sellest palun teada ja lisame ka selle variandi oma tootevalikusse.

Kas on võimalik, et mu käsna sees on pisut liiva või meremineraale?
Meie intiimseid käsnakesi pestakse põhjalikult ja valitakse välja käsitsi, et tagada tippkvaliteet nii kuju kui tekstuuri osas. Kuid nii nagu aiast toodud värsked köögiviljad on sageli veidi „mustad“, on võimalik, et Sinu käsn sisaldab veidi merejäätmeid. Nad on looduslikud!

Enne käsna esmakordset kasutamist soovitame see alati hoolikalt loputada.

Milleks ja kuidas merekäsnast tampoone kasutatakse?
Merekäsna kasutusvaldkondi on väga palju. Tänu nende hämmastavale imamisvõimele saavad naised neid kasutada tervislike looduslike tampoonidena. Sellisel viisil kasutamiseks niisuta esmalt tampoon veega, pigista üleliigne vesi välja, voldi käsnake kokku või keera rulli ning sisesta tuppe.

Võid jätta tampooni tuppe kuni ööpäevaks, seejärel tuleb ta kindlasti loputada. Esimestel kordadel loputa tampooni iga paari tunni järel, et saaksid aimu tema imamisvõimest menstruatsiooni erinevatel päevadel ning tunneksid ennast turvaliselt.

Kas pole hämmastav, et paar merekäsnast tampooni asendavad tuhandeid sünteetilisi tampoone! Veelgi enam – käsnad saab pärast nende kulumist kompostida. Null-jäätme-lahendus!

Käsna saab edukalt kasutada ka vahekorra ajal. Selle abil saab hoida tupes küünlaid vm ravimeid. Pärmseene infektsiooni leevendamiseks saab tampooni leotada probiootilises jogurtis. Käsna on samuti mugav kasutada allavaje puhul.

Kuid käsnad ei ole mõeldud ainult intiimseks kasutamiseks. Nad teevad imet kui Sul on vaja õrnalt puhastada nahka, eemaldada meiki (niisutatult veega või kookosõliga) ning on sobilikult pehmed ja siidised, et nendega beebit pesta.

Samas ka hoiatus! Kui oled kord merekäsna kasutama hakanud, ei suuda Sa enam aru saada, kuidas varem ilma käsnata hakkama said 😉

Tagasiside

“Ma ei saa aru miks ma alles praegu sellest tampoonist teada sain? Kõik need aastad mis ma olen igasugust jama omale sisse toppinud. Aitäh, et selline variant on olemas!”

“See on täiesti hämmastav. Nii pehme ja mõnus. Ma ei taha enam midagi muud kasutada.”

“Lihtsalt tahtsin öelda, et mul on väga heameel, et need kummalised tampoonid minuni jõudsid:) Päevadel oli motivatsiooni hakata! Ja mina panin hambaniidi tampoonile külge ning…kõige muuga sain ka hakkama:) Ning veel seda, et ma arvasin, et tunnen kindlasti kogu aeg, kuidas see tampoon mu sees paisub ja on, siis
tegelikkus on selline, et ma ei tunnegi, et ta mu sees on.
Kokkuvõtvalt, ainult häid sõnu on mul selle tampooni kohta, aitäh Sulle 🙂
“Mul on need tampoonid juba mitu aastat. Alguses ma ei uskunud, et neid on võimalik nii kaua kasutada ja esimetel kordadel oli pisut mässamist nagu uue asjaga ikka, aga nüüd ma ei kujuta enam ette, et midagi muud endale sisse panen.”
“Jah, need tampoonid on väga mugavad. Aga minu jaoks on kõige olulisem on see, et ma ei saasta oma igakuiste jäätmetega enam keskkonda. Ja mu lilled kasvavad ka palju paremini. Väga tänuväärne ost. Aitäh, et ma sellise valiku olen teinud. “

Sulle võib meeldida ka…