OKO massaažiprillid

114.00

OKO Eye Massager masseerib oimu ja silmaümbruse piirkonda kasutades akupunktuuripunkte. Massaaziprillid võivad olla abiks valulike ja väsinud silmade, ähmase nägemise, kuivade silmade, ärrituse, ülepinge korral.

Massaazi teostamiseks kasutatakse õhurõhku, soojust ja vibratsiooni.

Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

OKO massaažiprillid on esimene seade TensCare’i uues Sleep, Stress & Relaxation tootevalikus.

Seade tuleb appi väsinud silmade korral, samuti võib aidata leevendada peavalu ja vähendada tumedaid ringe silmade all. Massaažiprillid pakuvad lõõgastust, alandavad ärevust ja stressi ning aitavad uinuda.

Massaažiprille on mugav kasutada kodus ning need on head kaaslased ka reisil olles.

Silmade väsimine on 21. sajandi “uus katk” – meie ekraaniaeg on tõusnud hirmuäratavalt kõrgele põhjustades ebamugavustunnet, valulikkust või valu silmamunades. Seda tuntakse kui Computer Vision sündroomi või Digital Eye pinget ning võib mõjutada 90% inimestest, kes veedavad arvutiga vähemalt 3 tundi päevas. Silmade väsimine võib tekkida ka pärast lugemist või pikaajalist autojuhtimist, samuti põhjustavad seda halvasti valgustatud keskkond, liigne stress ja väsimus.

Oko Eye Massager kasutab õhurõhku, vibratsiooni ja soojust, et masseerida oimukohti ja peamisi silma akupunktuuripunkte.
• Õhksurvemassaaž: õhurõhk masseerib silmaümbruse akupunktuuripunkte
• Vibreeriv massaaž: simuleerib traditsioonilisi massaažitehnikaid, nagu vibratsioon ja akupunktuur, et masseerida silmade ümbrust
• Kuum kompress: kuumus annab täiendava rahustava tunde ja võib soodustada vereringet silma piirkonnas