Paremate päevade käsiraamat

30.95

Kanada loodusravi arst Dr. Lara Briden-i raamat Paremate päevade käsiraamat on revolutsiooniline teos, mis koondab endasse tänaseks teadusuuringutega tõestatud faktid rasestumisvastaste vahendite tegelikest mõjudest naise organismile – aspektid, millele arstid üldjuhul tähelepanu ei juhi; käsitleb erinevaid kaasaegseid tsüklihäireid ning pakub välja variante, kuidas oma keha ravimivabalt tasakaalustada ehk tsüklit reguleerida.

Toote kirjeldus

Lara Briden annab ülevaate naise tervisest tema erinevatel eluperioodidel:

  • hormonaaltsükli väljakujemine puberteedieas;
  • menstruatsiooniga seotud vaevused (vererohke menstruatsioon, valu menstruatsiooni ajal jne);
  • liiga pikk tsükkel, liiga lühike tsükkel, menstruatsioonide puudumine, ovulatsioonide puudumine;
  • PCOS, PMS, endometrioos;
  • teised fertiilse ea võimalikud probleemid;
  • premenopaus ja üleminekuiga,

…selgitades kuidas tasakaalustada oma keha ja reguleerida tsüklit hoidudes sedavõrd tavapäraseks kujunenud antibeebipillidest ja hormoonasendusravist, pöörates hoopis tähelepanu toitumisele, toidulisanditele, bioidentsetele hormoonidele ning ravimtaimedele.

Tsitaat raamatust:

“Elame naiste tervise jaoks kummalisel ajal. Ajal, mil naistele ja tüdrukutele rutiinselt ravimite välja kirjutamist, mis nende hormonaalse süsteemi välja lülitavad, peetakse normaalseks.  Mida me küll teeme? Miks peaksime me terve naise hormoonid alla suruma lihtsalt selleks, et saavutada banaalset eesmärki vältida rasedust? Viljakus on terviseväljendus, see ei ole haigus, mida peaks arstirohtudega ravima. Kujuta ette, et hormonaalset rasestumisvastast vahendit pakutakse täna esimest korda. Üsna tõenäoliselt oleksid enamus naisi, arste ning teadlasi vapustatud. Kuid see on modernne vaatenurk, mis väärtustab naisi ja nende hormoone. Pillid ei ole modernsed. See on 1950-ndate aastate reliikvia ajast, mil inimestel oli asjadest teistsugune arusaam.”

Sulle võib meeldida ka…