Viibrik iEase – biotagasisidega seade vaagnapõhjalihaste treenimiseks

149.00

Laost otsas

Viibrik iEase kasutab uuenduslikku pneumaatilist biotagasiside tehnoloogiat. Lihaspingutusi sooritatakse iseseisvalt ning seda tehakse vastupanu põhimõttel – mida tugevam pingutus, seda suuremat vastupanu avaldab õhku täis pumbatud otsik.

Mudeli iEase olulisim erinevus võrreldes elektroteraapiaseadmete Perfect PFE ja Elisega on see, et pingutusi tuleb sooritada iseseisvalt.

Kategooria:

Toote kirjeldus

Viibriku valimise kohta võid abi leida artiklist “Kuidas valida viibrikut”

Viibrikud on ühed kõige efektiivsemad vahendid vaagnapõhjalihaste treenimiseks, uriinipidamatuse leevendamiseks ja pikaajaliste tulemuste saavutamiseks.

 

Viibrikut iEase on lihtne kasutada. Biotagasiside tehnoloogia võimaldab luua just Sinu lihastele sobiliku programmi. Erinevalt teistest siin lehel pakutavatest viibrikutest kasutab iEase õhuga täituvat otsikut. Selle otsikuga tuleb vaagnapõhjalihaste harjutusi sooritada iseseisvalt (võrdluseks: iTouch, Elise ja Perfect PFE on elektroteraapiaseadmed ja treenivad lihaseid Sinu eest).

 

Viibrikuga treenimine on ohutu, ravimivaba ja mittekirurgiline võimalus vaagnapõhjalihaste treenimiseks. Toonuses vaagnapõhjalihased annavad Sulle võimaluse hakata taas usaldama oma keha, loobuda „mähkmete“ kandmisest ning naasta normaalse elukorralduse juurde.

 

Viibriku iEase omadused:

 

  • Pneumaatiline biotagasisde tehnoloogia

Uuenduslik biotagasiside tehnoloogia aitab määrata vaagnapõhjalihaste asukohta ning mõõdab nende tugevust, et luua just Sinu lihastele sobilik programm.

 

  • Testprogramm

Viibrik hindab vaagnapõhjalihaste tugevust vastavalt Sinu poolt sooritatud pingutuse tugevusele. Pärast viite pingutust Testprogrammis valib iEase Sinu lihastele sobiliku tugevusastme mida saad kasutada Treeningprogrammis. Testprogramm näitab objektiivset infot vaagnapõhjalihaste tugevuse arenemise kohta.

 

  • Treeningprogramm

Iga treeningprogramm on unikaalne ning toimib läbi isetäituva otsiku. Sisestatud otsik täitub õhuga Sulle mugava tasemeni ning võimaldab sooritada pingutusi vaagnapõhjalihaste efektiivseks treenimiseks.

 

***

Helisignaal (heli saab ka välja lülitada)

Suur ekraan

Patarei tühjenemise märguanne

Seadet saab kasutada pikali, istudes ja seistes

 

HOIATUSED:

Kui oled rase, konsulteeri enne kasutamist arstiga.

Lubatud kasutada alates 6 nädalast pärast sünnitust või vaagnapiirkonnas tehtud operatsiooni. Liiga kiire treenima hakkamine võib segada paranemisprotsessi.

Viibriku kasutamine võib süvendada akuutsete vaagnapõletike sümptomeid (herpes, suguhaigused, vaginiit, pärmseen jmt)

Viibrik on mõeldud kasutamiseks ühele kasutajale ning seda ei tohiks jagada.