Capster’i stardipakk

36.45

Laost otsas

Allergiast või külmetusest tingitud nohu. Stressist või halvast õhukvaliteedist põhjustatud ninakinnisus. Ravimite kasutamisest või operatsiooni tõttu õrnaks muutunud limaskestad. Kõikidel neil juhtudel leiab olulist kosutust nina loputamisest.

Valades soolavee lahuse ühte ninasõõrmesse voolab see läbi ninaõõne teise ninasõõrmesse. Nii pestakse välja lima, koorikud ja allergeenid ning niisutatakse limaskestasid, parandades ühtlasi ka nina immuunsust.

Kategooria:

Toote kirjeldus

Koostöös Eesti kõrva-nina-kurguarstidega välja töötatud meditsiinilisest silikoonist ninaloputusseade Capster® aitab puhastada nina ja nina kõrvalkoopad, eemaldades paksema sekreedi ja koorikud ning vähendades ninna kogunenud bakterite, viiruste ja allergeenide hulka. Nina loputamine aitab tulemuslikult leevendada nii ägeda (viirusliku, bakteriaalse) nohu, kroonilise nohu (sh põskkoopapõletiku), allergilise nohu sümptomeid kui kinnist nina.

Lisaks sellele aitab nina loputamine Capsteriga taastada limaskesta loomuliku funktsiooni peale nina või nina kõrvalkoobaste operatsiooni. Capsterit võib kasutada samaaegselt või ka pärast pikaajalisemat ninapihustite või ninatilkade manustamist.

Stardipakis sisaldub:

• Ninaloputusseade Capster
• 40x 5g Ninaloputussegu kotikest, mis sisaldab lihtsalt kasutatavaid ja eelsegatud farmatseutilise kvaliteediga (99% puhas) naatriumkloriidi ning naatriumbikarbonaadi segu. Sellest kogusest saab mugavalt valmistada balansseeritud pH-ga 20L isotoonilist (0.9%-ne soolvesi) loputuslahust.
• Kasutusjuhendid
• 0.5L Aura vesi, sest selle pudel on nina loputamiseks üks parimatest

Sulle võib meeldida ka…