Vaagnapõhja online-koolituse I moodul: vastupidavus-kiirus-jõud

49.00

Vaagnapõhjalihaste online-koolituse esimene moodul kestab 4 nädalat ning on sobilik kõikidele, kes soovivad piirkonnaga “seal all” sõbraks saada ning alustada vaagnapõhjalihaste treenimisega päris algusest.

Osalema on oodatud nii need, kes soovivad treenida ennetavalt, kuid ennekõike need, kes kogevad erinevaid probleeme (lekked, pinge, allavaje)

Koolituse järgmine algusaeg on 13. mai 2021

Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Selleks, et treenimisest maksimaalselt kasu oleks, pöörame esmalt tähelepanu vaagnapõhja erinevatele seisunditele ja treenimise asenditele, et teaksid täpselt, millsed harjutused Sulle kõige vajalikumad on. Harjutuste raskusaste suureneb järk-järgult: alustame vaagnapõhjalihastest ning lisame järkjärgult harjutusi mis kaasavad keha teisi lihaseid.

Alapealkiri “vastupidavus-kiirus-jõud-puhkus” tähendab, et kolme nädala jooksul tutvume treenimise baaspõhimõtetega ja õpime selgeks

 • kuidas vaagnapõhjalihaseid pingutada ja lõdvestada
 • millal kasutada treenimiseks lühikesi, millal pikki pingutusi
 • hingamismustri, mis toetab vaagnapõhja tervist
 • kuidas märgata ja toetada vaagnapõhjalihaseid igapäevategevustes ja muude treeningute ajal
 • kas treenida vaid vaagnapõhja või ka kõhtu/tuharaid/teisi lihaseid

Online koolituse teooria ja praktika jõuavad Sinuni videote ja pdf-failide vahendusel. Sinu kasutada on privaatne FB-grupp kus vastan küsimustele nii kirjalikult kui live-formaadis, samuti saad minuga jooksvalt ühendust võtta.

Juhendaja Katri Ristal on naise tervise terapeut, hormoonvõimlemise treener ning ettevõtmise Mina Olengi Naine looja.

NB! Online-kursusel osalemine toimub omal soovil ja vastutusel. Kursusel osalemine ei asenda vajadust külastada arsti vm spetsialisti, kuid saab tervenemist toetada.

Sulle võib meeldida ka…

 • Natural Intimacy merekäsnast tampoon
  0.0012.99
  Vali
 • Perfect PFE – vaagnapõhjalihaste treenimiseks
  99.00
  Lisa korvi