Vaagnapõhja online-koolituse I moodul: vastupidavus-kiirus-jõud-puhkus

33.00

Vaagnapõhjalihaste online-koolituse esimene moodul kestab 3 nädalat ning on sobilik kõikidele, kes soovivad piirkonnaga “seal all” sõbraks saada ning alustada vaagnapõhjalihaste treenimisega päris algusest.

Koolitus alustab 15. aprillil 2021 ning edaspidi saad liituda endale sobilikul ajal. Info ja juhised saabuvad meili teel.

Osalema on oodatud nii need, kes soovivad treenida ennetavalt, kuid ennekõike need, kes kogevad erinevaid probleeme. Eraldi pööran tähelepanu allavaje korrigeerimisele.

Toote kirjeldus

Selleks, et treenimisest maksimaalselt kasu oleks, pöörame esmalt tähelepanu vaagnapõhja erinevatele seisunditele ja treenimise asenditele, et teaksid täpselt, millsed harjutused Sulle kõige vajalikumad on. Harjutuste raskusaste suureneb järk-järgult: alustame vaagnapõhjalihastest ning lisame järkjärgult harjutusi mis kaasavad keha teisi lihaseid.

Alapealkiri “vastupidavus-kiirus-jõud-puhkus” tähendab, et kolme nädala jooksul tutvume treenimise baaspõhimõtetega ja õpime selgeks

 • kuidas vaagnapõhjalihaseid pingutada ja lõdvestada
 • millal kasutada treenimiseks lühikesi, millal pikki pingutusi
 • hingamismustri, mis toetab vaagnapõhja tervist
 • kuidas märgata ja toetada vaagnapõhjalihaseid igapäevategevustes ja muude treeningute ajal

Online koolituse teooria ja praktika jõuavad Sinuni nii videote kui pdf-failide vahendusel. Sinu kasutada on privaatne FB-grupp, vajadusel saad minuga jooksvalt ühendust võtta. Kursuse teisel nädalal teen FB-live’i esitatud küsimuste-vastuste teemal.

Juhendaja Katri Ristal on naise tervise terapeut, hormoonvõimlemise treener ning ettevõtmise Mina Olengi Naine looja.

NB! Online-kursusel osalemine toimub omal soovil ja vastutusel. Kursusel osalemine ei asenda vajadust külastada arsti vm spetsialisti, kuid saab tervenemist toetada.

Sulle võib meeldida ka…

 • Merekäsnast tampoon
  15.00
  Vali
 • Jadeiitmuna tõelised saladused (jadeiitmuna + treeningjuhised)
  145.00
  Lisa korvi
 • Perfect PFE – vaagnapõhjalihaste treenimiseks
  99.00
  Lisa korvi