Prefert® vaginaalne geel

19.94

Prefert® vaginaalne geel toetab loomulikku viljakust ning on mõeldud paaridele, kes soovivad jääda lapseootele. Geel toetab sperma aktiivsust ja on hea abivahend edukaks teekonnaks munarakuni. Geeli kasutatakse ovulatsiooni ajal vahekorras olles. Prefert® vaginaalsel geelil on viljakatel päevadel sama pH väärtus (7,0 kuni 7,4) kui emakakaela limal, kaitstes spermat liigselt happelise keskkonna eest.

Lae geeli kasutusjuhis alla SIIT

Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Iga seitsmenda paari lapsesoov jääb täitmata. Üheks võimalikuks põhjuseks on tupe liiga happeline keskkond ovulatsiooni ajal. Prefert® vaginaalne geel on ainulaadne ja toetab spermasõbralikku keskkonda. Spermarakkude ellujäämisvõimalused ja liikuvus paranevad ning seega suureneb rasestumisvõimalus.

Paljud paarid on vahekorras ainult “õigel ajal”, survestades nii ennast kui omavahelist suhet. Armatsemine täpselt ovulatsiooni ajal võib olla stressirohke ning põhjustada tupe kuivust. See omakorda võib põhjustada valu ja ebamugavust. Prefert® vaginaalne geel muudab vahekorra lihtsamaks ja meeldivamaks.

Tavalised, veepõhised libestid on madala pH väärtusega (=happelised) ja avaldavad negatiivset mõju seemnerakkudele. Need libestid vähendavad võimalust rasestuda ja muudavad tupesekreedi viskoossust.

Optimeeritud tingimused rasestumiseks
Prefert® vaginaalne geel loob tupes ideaalse tupe pH väärtuse mis on vajalik viljastumiseks. Sel viisil toetab see spermatosoidide jõudmist munarakku.

Kasutamine
Prefert® vaginaalne geel sisestatakse enne vahekorda üheannuselise aplikaatoriga otse tuppe. Geel niisutab ja loob ideaalse keskkonna spermarakkudele. Geeli kasutamine muudab vahekorra nauditavamaks ja vähem valusaks.

Näpunäide
Kontrollige, kas teie tupe pH on ovulatsiooni ajal liiga happeline. Hankige apteegist pH-tester (soovitus on saksakeelses juhendis) ja kasutage seda pH väärtuse mõõtmiseks ovulatsiooni ajal. Kui väärtus on 5,0 või alla selle, on keskkond rasestumiseks liiga happeline. Prefert® vaginaalne geel saab teile abiks olla. Prefert® vaginaalne geel oma reguleeritud pH väärtusega 7,0–7,4 on ideaalne spermarakkude jaoks, andes tupele viljakate päevade pH väärtuse. Naise tsükli teistel päevadel on pH väärtus madalam ja kaitseb nakkuste eest. Prefert® tupegeeli osmootsed omadused aitavad spermal kergemini emakakaela jõuda.

Omadused
• silikoonide ja parabeenide vaba
• lõhnatu ja värvitu
• maitsetu
• ei jäta plekke
• vees lahustuv
• vegan

Märkus!
Kui teil on hiljuti olnud vaginaalne operatsioon, küsige enne kasutamist nõu arstilt või tervishoiutöötajalt. Mitte kasutada vaginaalse infektsiooni korral.

Koostis: vesi, naatriumkloriid, naatriumfosfaat, kaaliumfosfaat, arabinogalaktaan, hüdroksüetüültselluloos, polüheksaniid.
Ei sisalda parabeene, silikoone, mineraalõlisid ja loomseid saadusi. Sobilik veganitele.

Pakendis sisaldub 8 eeltäidetud üheannuselist 4 ml aplikaatorit Prefert® vaginaalse geeliga.
Pakendi sisu sobib 4-8-le ovulatsiooni tsüklile. Pärast kasutamist visata tühjad aplikaatorid olmeprügi hulka.