Fleur tupekuulid

19.00

Fleur tupekuulid on abiks vaagnapõhjalihaste toonuse taastamisel. Kuulidega treenimist soovitatakse uriinilekete korral ning seksuaalse tundlikkuse parandamiseks.  Fleur kuulidega treenimist saab kombineerida Kegeli treeningrutiiniga või kasutada neid näiteks joogat harrastades. Kuule on soovitav kasutada vaid vaagnapõhjalihaste treenimiseks kuni 1 tund päevas.

Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Fleur tupekuulidega treenides toniseerivad pallid vaagnapõhjalihaseid, andes neile käskluse kokku tõmbuda. Lihastoonus paraneb järk-järgult, võimaldades teil lihaste ja oma heaolu üle kontrolli taastada. Lisaks parandab vaagnapõhjalihaste treenimine ja tupekuulide kasutamine seksuaalset heaolu. Tugevad vaagnapõhjalihased võivad oluliselt parandada teie seksuaalset erutust, seksuaalset reaktsiooni, vahekorra ajal tekkiva aistingu taset ja teie võimet saavutada orgasm.

Fleur koosneb kahest nööriga ühendatud kuulist. Sisestage kuulid üksteise järel ja olge seejuures enda suhtes tähelepanelik ja õrn.

Pidage meeles, et tupekuulide liiga pikaajaline kasutamine (räägime siin tundidest, mitte kümnetest minutitest) võib anda soovitule vastupidise tulemuse ning  vaagnapõhjalihaseid kurnata või pingesse viia.

Pakendis sisaldub: Fleur tupekuulid, Go Gel veepõhine libesti, hoiukarp, kasutusjuhend (eng)

Vastunäidustused
• Kasutage Fleur tupekuule alles 6 nädalat pärast sünnitust või 8 nädalat pärast episiotoomiast.
• Ei pruugi sobida kasutamiseks prolapsi korral, kuna prolapseerunud elundid võivad takistada raskuse või palli õiget asetust ja korrektse pingutuse sooritamist.
• Ei sobi kasutamiseks lastele.

Puhastamine ja hoiustamine
Puhastage Fleur tupekuule enne esimest kasutuskorda ja pärast iga kasutuskorda jooksva vee all. Soovi korral kasutage seepi või antibakteriaalseid salverätte. Pärast kuulide kuivamist/kuivatamist asetage need hoiukarpi.

Tehnilised andmed
Materjalid: kehale ohutu silikoon – bioühilduv silikoon, ftalaadivaba.
Suurus: läbimõõt 33 mm, pikkus 180 mm, kaal 75 g.
Ladustamise ja transpordi temperatuur ja suhteline õhuniiskus: -20 ⁰C kuni 50⁰C, 8% kuni 95% suhteline niiskus.
Garantii: 3 kuud tootmisdefektide vastu.
Eeldatav eluiga: sageli kestab kauem kui 5 aastat.