Suveküps laupäev Pärispeal

KUIDAS LUUA ARMASTUST – enda sees & enda jaoks
15. augustil Pärispea poolsaarel

Naise tervis ja heaolu on seotud tema oskuse ja võimega ennast armastada. Kui Sa ei saa täpselt aru, mida Su keha tahab Sulle öelda või miks ta teatava regulaarsusega muudkui saadab ebamugavaid sümptomeid, on aeg midagi ette võtta.

Katri Ristal (minaolenginaine.ee) ja Mirjam Hakkaja (ajurveeda.ee) kutsuvad Sind sel suveküpsel laupäeval võtma aega iseendale, et naiselikus praktilisuses oma heaolu uue pilguga vaadata. Armastuse loomine eeldab kulgemist, rahu ja rõõmu. Nii on ka meie päeva ülesehitus rahulik ning kõik tegevused-toimetused kosutavad nii keha kui hinge.

Räägime naiste levinumatest tervisemuredest ja võimalustest neid loomulikul/looduslikul viisil leevendada:

– menstruaalhäired: ebakorrapärane tsükkel, amenorröa e menstruatsiooni puudumine, menorhhagia e liigne vereeritus, leukorröa e ebameeldiv tupeeritis, vaginiit e tupepõletik, hormonaalhäired
– premenstruaalsed häired: peavalud, menstruatsioonivalud, PMS, depressioon
– günekoloogilised probleemid: tsüstid, polütsüstilised munasarjad, müoomid
– krooniline põiepõletik, vaagnapõletik, endometrioos
– raseduseks ettevalmistus, loomulik viljatusravi
– rasedusest taastumine
– emakakaela düsplaasia
– üleminekuiga ja menopaus
– tundetus, seksuaalsus, libiido
– vaagnapõhjaprobleemid: lekkemured, allavaje

Eesootav päev on naiselikult praktiline: Mirjam räägib toitumise põhimõtetest ajurveeda vaatepunktist, lõunasöögiks valmistame ühiselt kitcheri, teeme praktikas läbi lihtsad hingamis- ja lõdvestuspraktikad, Womb Yoga praktika kehale ja hingele ning paljusid ülalpool loetletud probleeme seesmiselt korrigeerima hakkava hormoonvõimlemise praktika.

KUS KOHTUME
Naise tervisele ja heaolule pühendatud päev toimub Pärispea poolsaarel. Sõltuvalt ilmast planeerime oma tegevused kas õues või sees, meie kasutada on suur õueala ning hoone koos saali, köögi ja kõrvaltubadega. Pisut metsik privaatne liivarand 10min jalutuskäigu kaugusel.

MILLAL KOHTUME
Laupäeval kl 10 – 19
Soovi korral võid saabuda juba reede õhtul ja lahkuda pühapäeval. Katri ja Mirjam on kohal, kuid siis organiseeritud tegevust ei toimu.

MIDA KAASA VÕTTA

Võta kaasa oma joogamatt ja pleed. Selga pane mugavad riided.

TOITLUSTUS
Lõunaks valmistame ühiselt kitcheri – toidu, mis sobib suurepäraselt kaalulangetamiseks, organismi puhastamiseks ja monodieediks, samuti siis, kui oled haige või kurb või jõuvarude taastamiseks.
Vahepaladeks võta ühisele lauale kaasa mõnusat-toredat näksimist.

SOOVID MAJUTUST?
Soovi korral pakume askeetlikku majutust toas (oma matt ja magamisriided kaasa) või telkimist hoovis. Majutus + hommikusöök 5€

OSALUSTASU
registreerumine kuni 10.08 hind 125€ (laekumine hiljemalt 11.08)
alates 11.08 hind 149€

Tasumine ülekandega OÜ Tumesinine a/a EE947700771002110162, selgitus: Suveküps laupäev või soorita ost siitsamast kodulehelt.

Võimalus tasuda kohapeal sularahas või kasutada SportID vahendeid (otsi minaolenginaine nime alt)