Töötoad

Töötoas tuleb juttu sellest, mida ema Sulle ei rääkinud ja mida koolis ei õpetatud: sellest, kas, miks ja kuidas asub naise teine süda just “seal all”.

Räägin intiimlihaste olulisusest naise elus – miks ja kuidas nad mõjutavad naise füüsilist ja vaimset tervist, emotsioone, suhteid ja … oleme ausad, tervet elu.

Teeme harjutusi ja hingamispraktikaid intiimlihaste tunnetama õppimiseks, treenimiseks ja tundlikkuse tõstmiseks. Samuti jagan näpunäiteid, kuidas intiimlihaseid igapäevaselt oma elustiiliga toetada.

Toonuses intiimlihased aitavad ennetada, leevendada ja ravida:

  • menstruatsiooniprobleeme
  • organite allavajet
  • uriinipidamatust
  • viljastumisprobleeme
  • üleminekuvaevusi
  • intiimpiirkonna tundlikkust

 

Lülita töötoas õpitud harjutused ja praktikad oma igapäevarutiinidesse ning Su päevadesse saabub värske tuulepuhang koos uute värvide ja elukvaliteedi tõusuga.

Töötoa pikkus ca 2,5h.
Töötoa korraldamiseks võta ühendust katri.ristal@gmail.com

Töötubasid olen teinud tänaseks Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Haapsalus, Orissaares, Kullamaal, Arukülas nii kohalikele naistele, sõpruskondadele kui tüdrukuteõhtul. Aitäh kutsujatele!

08.02.2017 Põlistarkuste ja Rahvaravi Koolis Tallinnas
16.02.2017 Gustavi Majas Rakveres
13.03.2017 Viljandi Joogakeskuses
​31.03.2017 Tartu Joogakeskuses
​12.04.2017 Pärnus

Ma ei saa aru, miks mulle nendest asjadest juba koolis ei räägitud? Kui palju enesesüüdistamist ja arusaamatusi oleks jäänud olemata!

Enne töötuba ma mõtlesin, et kes küll viitsib pidevalt vaagnapõhjalihaseid treenida. Nüüd, uute teadmiste ja harjutustega, hakkan ma ka ise iga päev treenima. Ma loodan, et ma ei pea kunagi kokku puutuma nende probleemidega, millest mõned naised rääkisid.