L
O
E

T
A
G
A
S
I
S
I
D
E
T

Retriit

Selle sügise sensuaalne retriit Läänemaal

Välja müüdud!

16-18. november 2018

Kuidas tunda ennast oma kehas hästi?
Mis mõjutab libiidot ja kuidas seda tõsta?
Kuidas äratada oma seksuaalsus?

Kuidas on omavahel seotud loomingulisus, seksuaalsus ning kuu- ja elutsüklid?
Energia kui seksuaalsuse väljendusvahend – kuidas ta naise kehas liigub, kuidas välja kiirgad, kuidas ta aktiveerub ja kuidas ta saab blokeeruda?
Mida teha, et suhtes säiliks kirg ja kooselu oleks nauditav mõlemale partnerile?

Naise elu aktiivne faas seab ta paljude küsimuse ette ja sellel nädalavahetusel asume neile vastuseid otsima. Kasutame selleks nii hormoonvõimlemise, naistejooga kui Qi-gongi praktikaid, eeterlike õlide maagiat, juhendatud meditatsiooni, jadeiitmuna võlusid ning leiame toetust teistelt vägevatelt naistelt.

Retriiti viivad läbi Katri Ristal ja Kaija Margumets.

Üleminekuperiood kui uue kevade ootus

Välja müüdud!

26-28. oktoober 2018

Üleminekuaeg seab Sind silmast silma ühe uskumusega. Uskumusega iseendast. Sellest, kes Sa tegelikult oled. Mis Sulle tõeliselt korda läheb. Mis on Su tõeline kutsumus siin elus.

Kaasaegses elutempos on tavaline keskenduda aktiivsele tegutsemisele, lastele, karjäärile, jne. Üleminekuperiood võib naise ellu saabuda kas ootamatult või järkjärgult, kuid paljudele tundub see justkui lõplik ja kurb kaotus. Libiido langus, kuiv tupp, kuumahood, öine higistamine, ebaregulaarne tsükkel, tujukõikumised, väsimus, unehäired, jne jne.

Ometi on tegemist ühe etapiga naise elus, mille kulgu saab mõista ja mõjutada ning pärast mida taastub naise energia täielikult. Seetõttu on igati nutikas teadlikult valmistuda pikaks küpse naise perioodiks. Menopausiks, mil on Sinu aeg olla tõeline kuninganna – hea ja armastav, ennekõike iseenda, kuid ka kõikide teiste vastu.

Sellel nädalavahetusel keskendume hormoonvõimlemise ja naistejooga praktikatele mis toetavad naist sellel väljakutseid esitaval ajajärgul. Räägime sümptomites, mis võivad päevakorda tõusta ja mida nende leevendamiseks ette võtta. Sellest, kuidas säilitada rõõm ja rahu, stabiilsus ja energia. Ja mitte just vähetähtis – lubame enda eest hoolt kanda ja naudime teiste naiste väestavat seltskonda.

Retriiti viib läbi Katri Ristal, kutsudes tarkusi jagama veel paar ägedat naist.

Naiste tagasiside

Aitäh, selline pikk sissevaade iseendasse on tõeline luksus. Te lõite väga mõnusa ja turvalise õhkkonna. Mõistsin varasemast enam, mida ma TEGELIKULT tahaksin. Te olete väga ägedad ja läbi enda tegevuse tõepoolest MUUTSITE MAAILMA!

Väga praktilised harjutused, väga ägedad ja vabastavad meditatsioonid. Viimane päev oli lausa vapustav: „Ärka, mis sa teed!“ kostus minu seest. Olen väga tänulik taaskohtumise eest oma minaga.

Olen saanud endasse juurde voolavat naiselikku energiat, lubanud endal välja näidata oma nõrkusi, nutta. Olen saanud end tunda hoituna ja toetatuna. Olen siin veetnud luksusliku nädalavahetuse – muretsemata olme ja toiduvalmistamise pärast ning saanud juurde häid mõtteid, harjutusi, meetodeid mida enda abistamiseks kasutada.

“Te olete väga ägedad ja hea tiim. Koht on imeline – kindlasti soovin tagasi tulla kas teatrisse või naistegruppi. Ka see, et üks mees, kes oli naistele süüa tegema tulnud – oli kirss tordi peal. Suur tänu Margusele. Väga suurepärane õhkkond ja aura on loodud. SUUR-SUUR AITÄH!”

Selle nädalavahetuse ajal on nii palju toimunud, et seda on isegi raske sõnadesse panna. Mul on tunne, et ma olen selle tarkuse, mis minu sees on kogu aeg olnud, üles leidnud. Olen väga tänulik, et te lõite sellise turvalise keskkonna, kus ennast avastada ja enda mõtteid ja tundeid teistega jagada.

Siia saabudes tundsin hirmu saabuva suveperioodi ees teades, et pean pidevalt kõikide jaoks olemas olema. Nädalavahetuse jooksul sain aru, et ma ei pea kõigega jõudma tegeleda. Olen saanud kindlustunnet, kuidas edasi mina, sest mul on tööriistakastis meetodid, kuidas endani jõuda.

Aitäh, aitäh, aitäh! Võimsad, väekad naised, kes sellise ürituse püsti panevad! Eluenergiat laiendavad ja kasvatavad praktikad, aitäh nende tööriistade eest! Aitäh toetusmeeskonnale Margusele! Ilmselt võimendas praktikate mõju ka talu energia. Ürgne, puhas, maalähedane Eesti talu, sajandite kogemus ja tarkus tänapäevas. See on väga oluline, mida te teete – taolised praktikad peaksid olema suisa gümnaasiumi õppekavas.

Kõik teemad ja praktikad olid omavahel nii loogiliselt põimitud ja justkui just sellel hetkel õiged ja vajalikud, et moodustus üks suur tervik. Ülimalt armas kogemus. Lisaks Altmõisa supermugavad toad ja lihtsalt supermaitsvad söögid – see kõik kokku oli just see mida mis vaja. Tänud!

See nädalavahetus on olnud imeline tervik – midagi nii kehale, hingele kui meelele. Tänud samuti, et rääkisite oma isiklikke lugusid, sest need inspireerivad ja julgustavad.