L
O
E

T
A
G
A
S
I
S
I
D
E
T

10-12. august Saueaeugu Teatritalus

Igatsed tõeliselt lõõgastuda?
Soovid tugevdada oma keha hormonaalset tasakaalu?
Otsid oma ellu muutust ja ideid, kuidas seda teha?
Tahad olla omaette ja samas nautida teiste naiste väestavat kohalolu?

Unistad tantsimisest, lõkkeõhtust, saunast, erinevatest keha-hinge-vaimu kosutavatest ja avavatest praktikatest? Et imehea toit saabub võluväel lauale ja sume augustiöine vaikus hellitab Sind?

Oled oodatud meie sellesuvisele retriidile mille läbivaks teemaks on tsüklid naise elus – nii igakuine tsükkel kui elutsüklid.

Kust leida üles ja kuidas osata kasutada seda väge, mis meil naistena lihtsalt niisama käes on?
Kuidas märgata ja nautida naise elu pidevalt saatvaid tsükleid, mitte nende vastu võidelda?
Kuidas on võimalik aastaid vaevanud PMSist, valudest, krampidest lahti saada?
Kuidas nautida hetke, mitte elada tulevikuootuses või minevikukahetsuses?
Vastused leiame nii teooriast kui praktikast, oma kehast ja hingest, kasutades selleks hormoonvõimlemist ning Shindo praktikaid.

Reede, 10. august:  TÜTARLAPS
16.00-18.00   Saabumine, majutumine, kerge eine
18.00-19.00   Tutvumisring
19.00-20.00   Õhtusöök
20.00-21.30   Sissejuhatus laagrisse ja tskülitesse
21.30-23.00   Punase telgi rituaal ja 5-rütmi tants
23.00  Öörahu

Laupäev, 11. august: NAINE
8.30-9.30  Hommikvõimlemine
Praktikad keha ja hormonaalsüsteemi ülesäratamiseks
9.30-10.15  Hommikusöök
10.15-10.30  Kolme kehatasandi sünkroniseerimise meditatsioon
10.30-11.15 Mida peaks teadma energiast, et ennast ise aidata?
11.15-11.30 Sonkyo kükk
Kükkasend, mis lõõgastab vaagnapõhjalihaseid ja ristluu piirkonda. Meditatiivne praktika. Õpime olema enda vastu hellad ja armastavad.
11.30-13.00   Shindo venitused + lõdvestus vähemalt 15 min
Shindo kuus venitusasendit mõjutavad igaüks kaht energiameridiaani.
Õpime asendites püsima, õigesti hingama. Lisaks toetav massaaž.
Shindo õpetab enda aktsepteerimist, austamist ja armastamist.
13.00-14.00   Lõuna
14.00-15.00   Jalutuskäik hiiepuu juurde
15.00-16.30   Jomon-venitused
Teeme Shindo süsteemi kuuluvaid Jomon-venitusi. Tegeleme keha lõõgastamise, korrastamise ja sinna kinnijäänud emotsioonidest puhastamisega. Lõpetuseks teeme Jomon-tehnikas kõhumassaaži, mis valmistab meid ette õhtuseks praktikaks.
16.30-17.30   Kerge eine ja jagamisring
17.30-19.30   Praktikad teisele südamele
Harjutustekompleksid naise keha toetamiseks erinevatel eluetappidel ja erinevate günekoloogiliste probleemide korral.
19.30-20.30  Õhtusöök
20.30-22.00  Meditatsioon ja praktikad üsa puhastamiseks
Puhastame ja kustutame emotsionaalse ja psüühilise prahi meie ihust, kuhu on kogunenud viimase aasta, aastate ja isegi eelmiste kehastuste praht.
22.00  Öörahu

Pühapäev, 12. august: TARK NAINE
8.30-9.30  Hommikvõimlemine
Praktikad keha ja hormonaalsüsteemi ülesäratamiseks ja stimuleerimiseks
9.30-10.15  Hommikusöök
10.15-11.15  Tsüklid naise elus
Kaks peamist tsüklit: kuutsükkel ja elutsükkel. Üks viib meid menstruatsioonist teiseni. Teine tsükkel jõuab meie teadvusesse sageli alles siis, kui igakuised meeldetuletused naiseks-olemisest hakkavad lõppema. Kuidas naise elu kolme vaatust edukalt planeerida, olla ühenduses oma sisemise väega ja mitte sõltuda välisest “vadast”.
11.15-12.45  Sonkyo venitused: süveneme endasse sügavamal tasandil
Shindo süsteemi kuuluvad Sonkyo venitusasendid mõjutavad eeskätt puusapiirkonda, alaselga, kõhtu ja õlavöödet. Kohti, kuhu me kogume kõige rohkem emotsionaalset läbitöötamata materjali. Harjutuste seeria on väliselt staatiline, ent sisemiselt kaunis intensiivne. Sonkyo venitusteseeria võimaldab soovijatel tegelda nii oma elu vältel kogutud kui ka esivanematelt päritud energiate vabastamisega. Protsessi abistab toetav massaaž ja grupienergia. Võimalus tervendada oma suguvõsa karmat.
12.45-13.45  Lõuna
13.45-15.00  Tagasisidering ja lõpurituaal

Mis siis, kui Sa noist harjutusest ja praktikatest kogetava energiaga lükkad end lõpuks ometi lahti sellest kohast, kus Sa juba tükimat aega kinni oled?
Mis siis, kui siit tulebki see suur muutus, mida ammu oled oodanud?
Mis siis kui siit sünnib midagi üliägedat Sinu ja Su lähedaste jaoks?
Naiste jaoks kogu Eestis, kogu maailmas? (See ei ole utoopia! Sa ju tead, kuidas energia liigub eksole?!)

Selle suve retriit

Retriiti viivad läbi Katri Ristal ja Riina Kasterpalu.

Katri on pühendunud naiste nõustamisele ja juhendamisele teemades, mida sageli peetakse liiga intiimseks. On siis põhjus selles, et need teemad jäävad allapoole naba või selle ümbrusesse või hoopis selles, et naine peab enda keha ebamugavaid märguandeid normaalseks või paratamatuks. Ometi on lahendused sageli käeulatuses.
Aviva meetodi harjutused aitavad saavutada kontakti naise „jõujaamaga“ alakõhus, stimuleerivad ja reguleerivad naissuguhormoonide tootmist ning treenivad vaagnapõhja.

Riina on Jomon-Shindo instruktor, EFT terapeut ja reiki praktik. Riina tundides on pearõhk sügaval lõdvestusel ja kohalolul, mis aitab vabastada kehasse takerdunud emotsioone ja võimaldab ärgata keha enesetervendusvõimel. Shindo aitab avada ühenduse Sinu sügava olemusega, mida oled juba ammu otsinud.
Shindo praktikad aitavad olla siin ja praegu, kus saavad toimuda meie lahendamata emotsionaalsete laengute transformatsioonid.

Retriidil osalemise maksumus 245€

Hind varajasele registreerujale kuni 31. maini 179€

Püsiklientidele soodustus.

Hind sisaldab majutust, toitlustust ja kõiki retriidil kavas olevaid praktikaid ja ettevõtmisi (nii planeerituid kui spontaanseid).

Registreerumiseks kirjuta: shindotund@gmail.com

Kui osalustasu on ainus mis lahutab Sind sellest imelisest nädalavahetusest, palun võta meiega ühendust ja leiame lahenduse.

Praktiline info
Ööbimine Saueaugul: 2-3 kohalistes aitades ja näitlejate garderoobides.  Talus on 2 dušši, tualettruumid, väike tiik ja telksaun. 

Soovi korral võid kaasa võtta oma joogamati ja lemmikpleedi.

Toitlustus 
Sööme valdavalt taimset sooja toitu. Võimalik, et laupäeval on menüüs ka kala. 
Ühiselt on korraldatud reede õhtusöök, laupäeva hommikusöök, lõuna ja õhtusöök ning pühapäeva hommikusöök ja lõuna.
Erisoovide korral palun võta kaasa endale sobiv hommikusöögimaterjal või lisandeid muude toidukordade tarbeks.

Järgmised retriidid Altmõisa Külalistemajas:
20-21.10.2018 Ema ja tütre retriit
November 2018 Õnnelike hormoonide retriit koos eeterlike õlidega
Täpsema info saamiseks ja eelbroneeringuteks palun kirjuta katri.ristal @ gmail.com

Naiste tagasiside

Aitäh, selline pikk sissevaade iseendasse on tõeline luksus. Te lõite väga mõnusa ja turvalise õhkkonna. Mõistsin varasemast enam, mida ma TEGELIKULT tahaksin. Te olete väga ägedad ja läbi enda tegevuse tõepoolest MUUTSITE MAAILMA!

Väga praktilised harjutused, väga ägedad ja vabastavad meditatsioonid. Viimane päev oli lausa vapustav: „Ärka, mis sa teed!“ kostus minu seest. Olen väga tänulik taaskohtumise eest oma minaga.

Olen saanud endasse juurde voolavat naiselikku energiat, lubanud endal välja näidata oma nõrkusi, nutta. Olen saanud end tunda hoituna ja toetatuna. Olen siin veetnud luksusliku nädalavahetuse – muretsemata olme ja toiduvalmistamise pärast ning saanud juurde häid mõtteid, harjutusi, meetodeid mida enda abistamiseks kasutada.

“Te olete väga ägedad ja hea tiim. Koht on imeline – kindlasti soovin tagasi tulla kas teatrisse või naistegruppi. Ka see, et üks mees, kes oli naistele süüa tegema tulnud – oli kirss tordi peal. Suur tänu Margusele. Väga suurepärane õhkkond ja aura on loodud. SUUR-SUUR AITÄH!”

Selle nädalavahetuse ajal on nii palju toimunud, et seda on isegi raske sõnadesse panna. Mul on tunne, et ma olen selle tarkuse, mis minu sees on kogu aeg olnud, üles leidnud. Olen väga tänulik, et te lõite sellise turvalise keskkonna, kus ennast avastada ja enda mõtteid ja tundeid teistega jagada.

Siia saabudes tundsin hirmu saabuva suveperioodi ees teades, et pean pidevalt kõikide jaoks olemas olema. Nädalavahetuse jooksul sain aru, et ma ei pea kõigega jõudma tegeleda. Olen saanud kindlustunnet, kuidas edasi mina, sest mul on tööriistakastis meetodid, kuidas endani jõuda.

Aitäh, aitäh, aitäh! Võimsad, väekad naised, kes sellise ürituse püsti panevad! Eluenergiat laiendavad ja kasvatavad praktikad, aitäh nende tööriistade eest! Aitäh toetusmeeskonnale Margusele! Ilmselt võimendas praktikate mõju ka talu energia. Ürgne, puhas, maalähedane Eesti talu, sajandite kogemus ja tarkus tänapäevas. See on väga oluline, mida te teete – taolised praktikad peaksid olema suisa gümnaasiumi õppekavas.

Kõik teemad ja praktikad olid omavahel nii loogiliselt põimitud ja justkui just sellel hetkel õiged ja vajalikud, et moodustus üks suur tervik. Ülimalt armas kogemus. Lisaks Altmõisa supermugavad toad ja lihtsalt supermaitsvad söögid – see kõik kokku oli just see mida mis vaja. Tänud!

See nädalavahetus on olnud imeline tervik – midagi nii kehale, hingele kui meelele. Tänud samuti, et rääkisite oma isiklikke lugusid, sest need inspireerivad ja julgustavad.