Privaatsuspoliitika

OÜ Tumesinine e-pood minaolenginaine.ee (edaspidi e-pood) on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev Privaatsuspoliitika annab ülevaate meie tavadest, sealhulgas millist teavet me kogume, kuidas me infot kasutame või avalikustame, Teie õigustest seoses meiepoolse andmete kogumise ja kasutamisega.

E-pood jätab endale õiguse vajadusel Privaatsuspoliitikat (edaspidi privaatsuspoliitika) muuta. E- poodi kasutama asudes eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ning nõustute nendega.

MILLISEID ANDMEID ME KOGUME JA MIKS?

Me kogume Teie poolt sisestatud andmeid kui Te sooritate ostu minaolenginaine.ee e-poes. E-pood võib paluda Teil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada Teie nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid. Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt käesoleva privaatsuspoliitikaga sätestatud tingimuste alusel. Nagu paljude teiste veebilehtede puhul, salvestab minaolenginaine.ee e-pood Teie IP-aadressi ja kasutab standardset tehnoloogiat nimega “küpsised” (cookies). Küpsised on väikesed andmefailid, mis salvestatakse Teie arvutisse veebilehte külastades. Küpsised aitavad Teie veebilehitsejat minaolenginaine.ee serveris automaatselt identifitseerida. Soovikorral võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuid sellega seoses võib teatud aladel tekkida probleeme lehe kasutamisega.

KUIDAS ME KASUTAME E-POES KOGUTUD ANDMEID?

Lisaks ülalmainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib minaolenginaine.ee e-pood sisestatud andmeid kasutada tarbijatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Me säilitame kirjavahetuse klientidega, et selle abil täiustada meie poolt pakutavaid tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.Minaolenginaine.ee e-pood võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab e-poele teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena.

Kolmandateks osapoolteks on e-poe partnerid, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade tarnimine, transport, veebilehe hooldamine, sisuhaldus, turundus.

KASUTAJA ÕIGUSED

Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me säilitame. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

Teil on õigus nõuda andmete kustutamist. Seda õigust saate kasutada kirjutades e-mail aadressile info@minaolenginaine.ee

TURVALISUS

Minaolenginaine.ee e-pood omab vajalikke meetmeid, et kaitsta e-poes kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Oleme kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete vaatamiseks, muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

VÄLISED LINGID

Minaolenginaine.ee e-pood võib kasutada linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Te vajutate mõnele sellisele lingile suunatakse Teid minaolenginaine.ee e-poe lehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma minaolenginaine.ee e-pood kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtede üle. Igaüks neist käsitleb eraldiseisvat andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuspoliitika viisi. Külastades mõnda sellist lehte, peaksite enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED

Kasutades minaolenginaine.ee e-poodi nõustute e-poe privaatsuspoliitikaga. Kui Te mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks Te meie e-poodi kasutada. Minaolenginaine.ee e-pood jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal. E-poe privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab klient ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv e-poe kasutamine näitab tema nõusolekut mis tahes käesoleva privaatsuspoliitika muudatusega.

KONTAKTANDMED

Kui Teil on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest siis võtke meiega ühendust e-posti aadressil:

info@minaolenginaine.ee

Soovime Teile meeldivaid oste!