L
O
E

T
A
G
A
S
I
S
I
D
E
T

Õidepuhkemine

Esmase inspiratsiooni e-kursuse ÕIDEPUHKEMINE koostamiseks saime Kim Anami ja Saida Desilet’ kursustelt. Olles need läbinud mõistsime, et eesti keeles ja Eesti naisele sobilikku kursust ju ei olegi veel olemas. Pärast seda, kui Kaija läbis Shakti Spirit treeneri koolituse Monika Nataraj juures Tais, oli selge, et jadeiitmunaga treenimine mõjutab naise sisemisi energiaid kõige võimsamalt.

Seega – siin ta nüüd on – eesti keeles ja meie naistele kohandatult, kuid sama sügav ja sensuaalne kui rahvusvahelised versioonid.

Kursust juhendab ja kontaktisikuks on Kaija.

ÕIDEPUHKEMINE on 6-nädalane online kursus naisele, kes soovib õppida tundma oma keha, usaldama sisetunnet ja suunama seksuaalenergiat oma kavatsuste täitmiseks. Jadeiitmunaga treenimine on väga intiimne ja sensuaalne praktika, mis toob iga naise mõtte- ja tundemaailma külluslikult uusi värvitoone.

 • Igal nädal uued harjutused munaga intiimlihaste tugevdamiseks ja tundlikkuse tõstmiseks
 • Visualisatsioonid blokeeringute eemaldamiseks ning iseenda aktsepteerimiseks ja armastamiseks
 • Muusikasoovitused mediteerimiseks ja naudinguga tantsimiseks
 • Seksuaalse väe äratamine ja tundmaõppimine
 • Hingamistehnikad võimsa seksuaalse energia liigutamiseks ja kasutamiseks
 • Yoni kaart, mis näitab ära tupe erinevate piirkondade stimuleerimise mõju tervisele
 • Naise elu erinevad tsüklid ja nende toime
 • Libiido – mis seda mõjutab ja kuidas seda tõsta
 • Kuidas saada ühendus on sisemise tarkuse ja kõhutundega
 • Kuidas muuta oma rinnad tundlikumaks ja pringimaks
 • Naise erinevad orgasmid ja kuidas saada multiorgastiliseks naiseks
 • Harmooniline ja rahuldustpakkuv suhe iseendaga ja läbi selle ka partneriga
 • Soovitused erinevate emotsioonide (kurbus, ärevus, viha, depression jmt) leevendamiseks läbi seksipooside ja massazi

Viiel järjestikusel pühapäeval (+ kuuendal, boonus-pühapäeval) saabub Su postkasti kiri materjalide ja harjutustega, et alustada oma imelist teekond iseendani.

PS: E-poest ostes ära satu segadusse sellest, et Sul tuleb valida sobilik postikapp. Kuna tegemist on e-kursusega ja materjalid saabuvad Sinu e-mailile, võid valida üsnagi suvalise postikapi. Kahjuks ei ole võimalik postikapi valikut erinevate toodete lõikes välja lülitada.

NB’ Kursusel sooritatavad harjutused ei ole sobilikud rasedatele. Pärast sünnitust sobivad kursuse harjutused alates 6-12 nädalast (sõltub taastumisest).

NB” Ole vastutustundlik! Kursustel, töötubades, võimlemistundides, individuaalkonsultatsioonis või mujal tehtavad harjutused ja praktikad aitavad leevendada ja paljudel juhtudel ravida erinevaid günekoloogilisi probleeme, kuid nad ei asenda professionaalset meditsiinilist abi.

Saada kiri kodulehelt kui soovid kursuse eest tasuda kahes osas.

245.00Loe edasi

Baaskursus (1 nädal)

 • Yoni muna – parim abivahend intiimlihaste treenimiseks
 • Yoni muna kasutamine, mõjud ja hooldus
 • Kuidas tõsta tupe tundlikkust, muuta orgasmid sügavamaks ja leevendada erinevaid probleeme (uriinipidamatus, menstruatsioonihäired, jmt)
 • Visualisatsioon Yoni/üsa puhastamiseks blokeeringutest
 • Harjutused munaga suhetumiseks ja kasutamiseks
 • Kristallide toime ja laadimine
 • Võimalus kuuluda kursuse salajasse Facebooki gruppi, kus saab jagada kogemusi ja edusamme, küsida nõu ning saada inspiratsiooni teiste naiste juttudest.

Baaskursus on e-kursuse ÕIDEPUHKEMINE esimene nädal.

Kursuse maksumus 69€

69.00Loe edasi

Kursus on läinud suvepuhkusele ning jätkub uuenenud sisu ja praktikatega sügisel. 

Loe Avanemise kursuste kohta siit!

Kui soovid osta jadeiidist muna, soovitame Sulle Jadeeggs netipoodi.

Kui soovid treenida roosast kvartsis munaga, soovitame Sulle Fifi Boutique netipoodi.

Kursusel osalejale on nendes netipoodides muna 10% soodsam.

Muna ostmiseks, salasõna saamiseks saada kiri kodulehelt.

Kursustel osalenud naiste tagasiside

“Kursuselt võtan kaasa mõnusa teadmise, et minu sees on tohutu avarus, jõud, valgus ja armastus. Samuti taipamise, et tõepoolest, naisel on kaks südant, ja see, mis jääb allapoole naba, ei ole sugugi vähetähtsam. Oma tasasel moel salvestab see nii palju, oluliselt rohkem, kui oleks eales arvanud.”

“Mulle tundub, et isegi sellise lühikse munaharjutuse tulemusena (2 nädalat), on mu limaskestad kuidagi niiskemad. Samas selles kindel ka pole (soovmõtlemine ehk?). Vaatan ja jälgin ennast. Tahan loota,et mu imeilusad munasarjad ennast ilma suuremate jamadeta pausile panevad. Menopaus ju tulemas (olemas?). Lokaalset östrogeeni soovitatakse minuvanustele, aga ju mul pole nii häda, et miskit arstirohtu võtta/kasutada tahaks. Ei siis muud kui tuleb lihaseid ja meelt treenida. Sellega siis jätkangi. Aitäh teile!”

“Tundemaailm muutus palju avaramaks. Sain aru, et olen alles õpipoiss asjas, mille suurust ja sügavust ei tajunud ma enne üldse. Ma olen alustanud protsessi ja loodan, et see kestab ja kasvab koos minuga.”

“Selle kursuse eduelamus on mul juba käes. Ilmselge on, et harjutamist tuleb jätkata, aga muna on oma töö hästi teinud. Märkan enda puhul libiido suurenemist ja limaskestad toimivad sellele vastavalt. Partner on rahul ja kuna mina olen seksuaalselt aktiivsem, siis mis saab veel paremaks minna?”

“Kõige suurem ahhaaa oli ikkagi pikaajaline iseendasse armumise kogemus. Juba selle pärast tuleb jätkata.”

“Ma pole kunagi olnud suurem asi tantsija, kohmakas oma pika kasvu tõttu. AVANEMISE kursuse ajal tanstisin videvikus, oma pesas ja turvaliselt teiste eest peidus. Nüüd olen ka köögis süüa tehes nautinud igasuguseid stiile ja mingisugusest valehäbist pole juttugi!
Olen saanud intiimlihaste harjutustega meeletult enesekindlust ja seda just selles osas, mida teised inimesed minust arvavad!”

“Väga, kohe väga-väga meeldisid munaga vastupanuharjutused ning eneseväärtustamise meditatsioon. Samuti meeldisid väga teise nädala harjutused. Kõige paremini mõjus see, kui tegin järjepanu harjutusi ja ei jäänud ühtegi päeva vahele. Jah, tõeliselt huvitavaid lugemispalasid pakkusite. Lugesin suure huviga uusi iganädalasi materjale.”