Emaks saamine on suursündmus ning emaks kasvamine terve elu vätab suurprojekt.

9 kuud (või vähem või rohkem) kestnud rasedus ning sünnitusprotsess toovad endaga kaasa muudatusi keha asendis ja luustikus. Lihased ja sidekoed venivad välja ning seda eriti kõhu- ja vaagnapiirkonnas.

Keha ning ka vaimu taastumisele saab kaasa aidata spetsiaalsete harjutuste ja hingamistehnikatega. Lisaks selgroo painduvuse taastamisele ja rinnakorvi avamisele on oluline ka kõhu- ja vaagnapõhjalihaste toonuse taastamine.

Kursuse harjutused on jagatud viide gruppi ning lisaks kirjeldustele illustreeritud ka fotode ja liikuvate pildifailidega. Kuigi minu isiklik kogemus on, et noorele emale on paarikümne minuti pikkuse treeningvideo jälgimine ja selle kaasategemine keeruline, olen siiski lisanud paar videot. Nii ongi Sul võimalus valida harjutuste hulgast endale meelepäraseimad ning vabadel hetkedel neid ka ükshaaval teha. Või panna mängima 15-20-minutiline video ning koos minuga treenida.

Et noorel emal on sageli küsimusi, kuid ei ole aega otsida vastuseid või pole sobilikku vastajat käepärast, on kursusele lisatud videolõigud imetamisnõustaja, beebimassööri ja kandmisnõustajaga, kes enamlevinud küsimustele vastavad ning praktilisi näpunäiteid jagavad.