Jõulukalender 2018

Teadupärast on Jõulukalender selline vägagi eriline kalender, kust iga päev võib leida üllatuse 😊 Siinsest kalendrist leiad iga päev harjutuse vaagnapõhjale või korsetile (kõhule, seljale) või hingamispraktika või meditatsiooni või hoopis nõuande hormonaalse tasakaalu säilitamiseks oma kehas.

Kui enamasti saavad jõulukalendri endale kingituseks lapsed või on need kalendrid täiedetud kommide, juustu, veini, legomehikeste või muu nänniga, siis siin on Jõulukalender nendele naistele, kes soovivad kingituste mõju tunda oma kehas ja meeles hoopis kauem kui talvine advendiaeg.

Kõik ikka selleks, et iga päev saaksid teha imelise kingituse nii oma kehale kui vaimule ning et Sinu teadlikkus iseendast kui NAISEST kasvaks suuremaks ning Sinu enesetunne oma kehas elamisest muutuks aina mõnusamaks. Ning et need kingitused ei lõpeks jõuludega, vaid jääksid Sinu ellu igaveseks.

Kõik harjutused ja praktikad saadan Sulle meilile, olgu siis tekstifailina, audiofailina või videolingina. Harjutustel on juures ka foto, kuidas harjutuse asend tegelikult välja näeb. Kalendri harjutustest saab jõululaupäevaks kokku kolm väikest videot, millest saavad Sinu rõõmsameelsed treeningukaaslaseks.

Jõulukalendri esimene üllatus saabub Sinu postkasti laupäeval 1. detsembril ning jõululaupäeval, 24. detsembril selle aasta viimane kalendri-üllatus. Kokku 24 üllatust!

Seega on JÕULUKALENDER NAISTELE kes soovivad teha kingituse oma kehale ja vaimule ning tunda rõõmu naiseks olemisest oma imelises kehas.

Harjutused ja praktikad aitavad leevendada järgmisi muresid:

  • lekkeprobleemid
  • intiimpiirkonna tundetus
  • puudulik kontakt kehaga
  • hormonaalne tasakaalutus

NB! Harjutused ja praktikad ei asenda professionaalset meditsiinilist abi.

NB!! Kui Sul on organite allavaje, endometrioos, Sa oled rase või sünnitasid vähem kui 3 kuud tagasi, palun anna sellest enne kalendri harjutustega alustamist teada, et saaksin Sind paremini juhendada.