L
O
E

T
A
G
A
S
I
S
I
D
E
T

Jadeiitmuna tõelised saladused

Viimasel ajal räägitakse palju naise väe tärkamisest ja naisenergia tõusust. Sageli viidatakse vajadusele olla oma kehaga kontaktis, seda tunda ja usaldada. Sellele on olemas ka seletus – nimelt jõuab naine oma tõelise väe äratundmiseni vaid läbi oma keha, täpsemini läbi Yoni.

Naise jõud ja vägi, tema eluenergia keskus ja jõujaam asub alakõhus. Kui see piirkond on elus, tunneb ka naine ennast tõeliselt elusana, kontaktis nii iseenda kui ümbritseva maailmaga. Siin kasvatab naise keha lapse ning siit piirkonnast saavad alguse ja küpsevad elujõuliseks kõik ideed ja mõtted.

Muna loob imeliselt sügava, intiimse ja oh-mis-mõnusalt-suriseva suhte kehaga, treenib vaagnapõhjalihaseid, tõstab tupe tundlikust ja libiidot, stimuleerib limaskestade normaalset tööd. Lisaks alandab munaga treenimine stressi, sest oma kehaga kontaktis olev ja selle aistingutest vaimustunud naine ei lase end enam segada ümberringi ringlevast energiaprahist.

See 6-nädalane vägagi praktiline kursus toob Sinuni juhised munaga treenimise alustamiseks ning harjutused ja praktikad, mida saad kasutada terve elu. Harjutused muutuvad  nädalate jooksul üha nõudlikumaks, vallatumaks ja osavust nõudvamaks. Selleks, et integreerida kogu keha ja sobitada tempot naise tsükliga, on kursuse neljas nädal pühendatud rindadele.

NB! Munaga treenimine võib olla elumuutev kogemus! minaolenginaine.ee ei võta mingit vastutust selle eest, mis Sinu elus juhtuma hakkab või ei hakka.

NB! Palun konsulteeri günekoloogiga enne munaga treenimise alustamist kui oled rase, kui Sul on põletikke, organite allavaje vm günekoloogilised näidustused.

NB! Munaga treenimine ei asenda professionaalset meditsiinilist abi. Suhtu oma tervisesse vastutustundlikult.

Need 6 nädalat on justkui omamoodi e-kursus kus me pikalt ei lobise, vaid teeme igal nädalal uusi harjutusi:

  1. nädal: harjutused lamades
  2. nädal: harjutused lamades (keha liikumisega)
  3. nädal: harjutused lamades (vastupanu)
  4. nädal: praktikad rindadele
  5. nädal: harjutused istudes
  6. nädal: harjutused püsti seistes

Pärast ostu sooritamist saabub Sinu meilile sissejuhatav kiri ning ettevalmistavad juhised nii muna puhastamiseks, iseenda häälestamiseks kui ruumi loomiseks.

Kursuse materjalid – sõltuvalt nädalast kas mp3 või videofail või mõlemad – saabuvad Sinu meilile REEDETI, st kuuel järjestikusel reedel.

Harjutusrutiinide pikkus varieerub ning jääb vahemikku 4-16 minutit.

Munaga treenimine on sobilik kõikidele naistele igas vanuses ja eluetapis ning võid seda teha kasvõi iga päev.

Kursustel osalenud naiste tagasiside

“Kursuselt võtan kaasa mõnusa teadmise, et minu sees on tohutu avarus, jõud, valgus ja armastus. Samuti taipamise, et tõepoolest, naisel on kaks südant, ja see, mis jääb allapoole naba, ei ole sugugi vähetähtsam. Oma tasasel moel salvestab see nii palju, oluliselt rohkem, kui oleks eales arvanud.”

“Mulle tundub, et isegi sellise lühikse munaharjutuse tulemusena (2 nädalat), on mu limaskestad kuidagi niiskemad. Samas selles kindel ka pole (soovmõtlemine ehk?). Vaatan ja jälgin ennast. Tahan loota,et mu imeilusad munasarjad ennast ilma suuremate jamadeta pausile panevad. Menopaus ju tulemas (olemas?). Lokaalset östrogeeni soovitatakse minuvanustele, aga ju mul pole nii häda, et miskit arstirohtu võtta/kasutada tahaks. Ei siis muud kui tuleb lihaseid ja meelt treenida. Sellega siis jätkangi. Aitäh teile!”

“Tundemaailm muutus palju avaramaks. Sain aru, et olen alles õpipoiss asjas, mille suurust ja sügavust ei tajunud ma enne üldse. Ma olen alustanud protsessi ja loodan, et see kestab ja kasvab koos minuga.”

“Selle kursuse eduelamus on mul juba käes. Ilmselge on, et harjutamist tuleb jätkata, aga muna on oma töö hästi teinud. Märkan enda puhul libiido suurenemist ja limaskestad toimivad sellele vastavalt. Partner on rahul ja kuna mina olen seksuaalselt aktiivsem, siis mis saab veel paremaks minna?”

“Kõige suurem ahhaaa oli ikkagi pikaajaline iseendasse armumise kogemus. Juba selle pärast tuleb jätkata.”

“Ma pole kunagi olnud suurem asi tantsija, kohmakas oma pika kasvu tõttu. AVANEMISE kursuse ajal tanstisin videvikus, oma pesas ja turvaliselt teiste eest peidus. Nüüd olen ka köögis süüa tehes nautinud igasuguseid stiile ja mingisugusest valehäbist pole juttugi!
Olen saanud intiimlihaste harjutustega meeletult enesekindlust ja seda just selles osas, mida teised inimesed minust arvavad!”

“Väga, kohe väga-väga meeldisid munaga vastupanuharjutused ning eneseväärtustamise meditatsioon. Samuti meeldisid väga teise nädala harjutused. Kõige paremini mõjus see, kui tegin järjepanu harjutusi ja ei jäänud ühtegi päeva vahele. Jah, tõeliselt huvitavaid lugemispalasid pakkusite. Lugesin suure huviga uusi iganädalasi materjale.”