Töötuba: harjutused kõhule ja vaagnapõhjale

On jõudnud kätte aeg liikuda juttude juurest praktiliste harjutuste juurde. Oled oodatud osalema töötoas, kus õpime selgeks esmased harjutused nii diastaasi kui vaagnapõhjaga     seotud probleemide leevendamiseks ning korseti üldiseks tugevdamiseks.

Kõht on punnis, välja veninud, ripub…
Köhides ja sportides on tilgad püksis…
Intiimpiirkond on tundetu või hoopis valus…
Alaselg valutab, rühti ei jõua hoida, väsimus niidab jalust…

Siin praktilises töötoas õpime selgeks harjutused ja tehnikad mida saad eelnimetatud probleemide leevendamiseks koheselt kasutada:

 • kuidas hingata alakõhtu
 • kuidas pingutada vaagnapõhja ja kõhu süvalihaseid
 • kuidas kontrollida, kas pingutad õigeid lihaseid
 • kuidas lõdvestada selga ja vaagnapõhja
 • mida teha siis, kui lihastunnetus on täitsa kadunud

Harjutused sobivad nii rasedusest taastumiseks (soovitav alates 6. nädalast) kui ka neile, kelle lapsed juba omapäi ringi silkavad. Lihaste treenimiseks ja probleemide leevendamiseks on alati hea aeg, oluline on sellega lihtsalt ükspäev algust teha.

Töötoas osalejale saadetakse harjutused hiljem meilile. Nii saad olla kindel, et need ei lähe meelest.
Tulemuste saavutamiseks on soovitav korrigeerida oma elustiili ning teha harjutusi iga päev 3-12 kuu jooksul sõltuvalt probleemi ulatusest.

***

Töötoas osalemiseks pane selga mugavad riided, et tunneksid end harjutusi tehes mõnusalt. Harjutusi teeme joogamatil nii püsti, pikali kui käpuli.
KATUSEL on joogamatid olemas.
Kodus osaledes saad harjutusi teha joogamatil või vaibal.

***

Enne töötoas osalemist soovitan teoreetilise taustinfo saamiseks ning oma vaagnapõhjalihaste konditsiooni määramiseks (kas pinges või nõrgad) kuulata vebinare:

Toimumisinfo

 • Esmaspäeval 15. oktoobril kl 19.15 - 20.45
 • KATUSEL (Veerenni 29, IV korrus) ja internetis

  KATUSEL osalemiseks registreeru kodulehel (kohtade arv piiratud). Tasuda saab kohapeal sularahas või enne töötoa toimumist ülekandega.
  Osalustasu 33€

  Internetis osalemiseks registreeru https://bit.ly/2IvAWNr
  Registreerumisel suunab link osalustasu maksmiseks e-poodi ja seejärel tagasi registreerumist lõpetama. Pärast osalustasu maksmist saadetakse meilile registreerumise kinnitus koos osalemiseks vajaliku lingi ja unikaalse salasõnaga.
  Osalustasu 25€