Kontakt

Katri Ristal

Olen personaaltreener, kogemusnõustaja ning kursuste AVANEMINE, ÕIDEPUHKEMINE ja ESIMESED 90 PÄEVA autor.

Olen pühendunud naiste nõustamisele ja juhendamisele intiimpiirkonnaga seotud või sellest lähtuvate probleemide lahendamisel.

Vaagnapõhja olulisusest sain aru alles pärast teise poja sündi, mil pelgalt mõte metsajooksust tekitas paanikat ning tundlikkus oli kadunud ei-tea-kuhu. Olin veendunud, et ma olen ainuke naine maailmas, kellel sellised probleemid on ning kannatasin vaikides. Õnneks sattusin joogakooli Tais, kus mulle sobilikud harjutused anti. Sealt edasi hakkasin treenimisvõimalusi uurima omal käel ning mulle avanes maailm, mis on justkui naise ühiselt hoitud ja hästi varjatud saladus. Tänaseks olen lisaks oma keha treenimisele õppinud teadmisi ka edasi andma ning teen seda nii individuaalnõustamise, rühmatreeningute kui kursuste vahendusel.

Olen tegelenud  üle 16 aasta joogaga (hatha ja tantra jooga) ning viimased neli aastat uurinud sügavamalt erinevaid kehapraktikaid just vaagnapõhja treenimise ja keha tundlikkuse tõstmise eesmärgil. Minu kogemus näitab, et oma kehaga kontakti saavutamiseks ja murede lahendamiseks ei piisa vaid füüsilistest harjutustest. Vaja on kaasata ka emotsioonid ja mõtlemine, sageli ka elustiil, toitumine jmt.

Minu vaieldamatuteks lemmikuteks on Aviva Dance (hormoonvõimlemine), joogateraapia ning (tantra)joogast pärit hingamistehnikad ja kehapraktikad. Oma mitmekesisuses võimaldavad nad adresseerida väga laia ampluaad probleeme, tuua oma leebel või ka ärksalt tantsulisel moel kehasse tervenemist ning lükata voolama eluenergia mis kusagile kivi taha on kinni jäänud.

Teemad, milles oskan nõu anda ja sobilikke harjutusi soovitada: menstruatsiooniga seotud probleemid (PMS, vererohkus, ebakorrapärasus, valulikkus), uriinipidamatus, organite allavaje, enneaegne menopaus, keeruline üleminekuperiood, rasedusest ja sünnitusest taastumine, viljastumisprobleemid, intiimpiirkondade tundlikkuse taastamine, oma kehaga kontakti loomine ja taastamine.

Saad minuga ühendust võtta, saates kirja siit kodulehelt või kirjutades katri.ristal @ gmail.com

Katalin Csehek

Umbes 15 aastat tagasi kuulsin millestki enneolematust – harjutustest, mis mõjutavad naise reproduktiivsüsteemi ja hormonaalset tasakaalu. Selle meetodi nimi on Aviva Dance. Olles omandanud Aviva meetodi treenerikutse ning täiendanud teadmisi nii hormonaalsüsteemi toimimisest kui toitumise mõjust inimese kehale (IIN), olen täna pühendunud tasakaalu loomisele inimese hormonaalsüsteemis. Pean suurimaks rõõmuks seda, kui mu armsad kliendid tulevad edukalt toime elu poolt antud stressiga ning nende sisemine ilu pääseb embama tervet maailma.

Viimased 4-5 aastat olen juhendanud Aviva meetodil põhinevaid trenne Brüsselis ning selgitanud töötubades stressi, toitumise ja hormonaalse tasakaalu(tuse) omavahelisi seoseid. Kuna Aviva metoodika on veel nii noor, et teaduslikke uuringuid selle tulemuslikkuse kohta ei ole, olen teinud statistikat „oma naiste“ kohta ise. Tulemused on enam kui muljetavaldavad: 54% „viljatuks“ tunnistatud naistest rasestusid ja sünnitasid, 77% varast menopausi kogevatel naistel taastus tsükkel.

Sünnitasin oma väikese poja 43-aastaselt ning kindlasti on siin oma osa Aviva harjutustel. Mul on suur rõõm ja au aidata ka teistel perekondadel seljatada viljatusega seotud probleemid. Olen olnud tunnistajaks mitmetele imelistele paranemistele, olgu tegemist siis fibroidide, tsüstide, uriinipidamatuse, ebaregulaarse tsükli, libiido languse vmt’ga. Olen väga tänulik kõikidele oma õpetajatele, kellelt on jätkuvalt palju õppida.

Väga suurt tuge pakuvad minu tänastes tegemistes mu varasemad rahvusvahelised töökogemused Euroopa Liidu struktuurides, Nike’ ja Levis’ harukontorites ning Ungari Raadios.

Kataliniga saab ühendust aadressil katacsehek@yahoo.com, tema koduleht www.endo-gym.com

Kaija Margumets

Olen e-kursuse NAISE TEINE SÜDA: ÕIDEPUHKEMINE üks autoritest.

Kuruse koostamisel on mind enim inspireerinud Shakti Spirit trainer koolitus Agama joogakoolis Koh Phanganil, Monika Nataraj käe all. Käesoleval hetkel õpin tantraterapeudiks Jaya Shivani juures.

Enne seda töötasin neli aastat Bhairava joogakoolis sünkroontõlgina ning olin tööl ka mõlemal Tantrafestivalil.

Tähtkujult olen skorpion ehk siis loomult terve elu tundnud huvi seksi ja kõige müstilise vastu. Olen samuti läbinud kursuse Vagina Kung Fu ehk kuidas treenida enda vaagnapõhjalihaseid.

Tegelen ka Pööripäeva festivali korraldamisega ja loon/vahendan imelisi sule kõrvarõngaid ning pikendusi. Varasemalt olen olnud projektijuht Eesti esimene toortoidu kohviku menüü loomisel, aidanud korraldada festivale, õppinud kokaks ja toitumisnõustajaks.

Mul on üks imeline poeg kes õpetab mulle päevast-päeva tingimusteta armastust.

Mulle saab kirjutada kaija.margumets – at – gmail.com

Kirjuta meile