Vaagnapõhja- ja kõhumassaaž

Massaaž suurendab vere ja toitainete ringlust vaagna organites, lõõgastab kõhu- ja vaagnapõhjalihaseid ning tasakaalustab hormoonide tootmist. Massaaži tehakse kõhupiirkonnale ja tupe siseselt.

Vaagnapõhi toetab paljusid inimkeha olulisi funktsioone. Seetõttu on oluline, et sealsete lihaste töö oleks sujuv ja dünaamiline. Kui selles piirkonnas esineb probleeme, tuleks olukorraga tegeleda pigem kohe, mitte jääda ootele.

Massaažiteraapia võib olla abiks pinges vaagnapõhjalihaste lõdvestamisel pärast sünnitust, haigust, operatsiooni, vaginismi, PGADi vm seisundite korral. Massaaž toetab nõrkade lihaste treeninguid ning on abiks kahjustunud lihaste tervenemisprotsessil.

Kõhupiirkonnas keskendutakse erinevatele organitele, peatähelepanu pööratakse soolestikule, emakale ja munasarjadele. Tupe piirkonnas sõltub massaaž näidustustest.

Emaka ja munasarjade massaaž tasakaalustab hormoonide tootmist, soolestiku massaaž parandab seedimisprotsesse ja toetab immuunsüsteemi toimimist.

Esimene massaažiseanss kestab ca 1,5 tundi, korduvad seansid 1 tund (või kokkuleppel kauem).

Broneeri kohtumisaeg online-kalendris

Kui Sa ei leia sobilikku aega, siis saada mulle kiri ja leiame lahenduse.

  Naiste tagasiside

  “Ma käisin kusagil teises maailmas… sellist sisemist rahu ei ole ma juba ammu tundnud!”

  “Kas seal on õli mis tõstab seksuaalsust?!? Terve mu alakeha läks kuumaks ja ma tunnen, et ma olen ikka väga elus praegu!”

  “Ma olin juba pikalt olnud väga kurnatud ja stressis. Ja nüüd, tund aega hiljem – ma isegi ei mäleta, et mul mingi stress oli! Kõige huvitavam, et see seisund püsib juba mitmendat päeva! Kuidas see võimalik on?”

  “Väga mõnus uus energia. Keegi oleks nagu mingi nupu sisse lülitanud ja valgus läks põlema.”

  “Õhtul hiljem tekkis ebatavaline rahulikkus, väga pehme ja mõnus olemine.”

  On teada ka lugu naisest, kes oli proovinud tulutult rasestuda 5 aastat. Pärast kahte AromaTouch massaaziseanssi aga rasestus. Ilmselt toimib massaaz aktiveerivalt ka mehele (ka mehel masseeritakse selga ja labajalgu, et Sa siin midagi muud ette ei kujutaks 😉

  “Hämmastav! Selline infotulv! Minu sisemine mina hakkas järsku minuga rääkima ja ütles, et mu elus on liiga palju lärmi. Täiesti uskumatu! Ma ju tean seda, aga ma ei ole kunagi julgenud seda endale tunnistada.”

  “Minu massaazi-kogemus saabus alles 24h pärast ja seda võimsam see oli! Valud olid kadunud, mu pea oli selge, ma suutsin mõelda ja mul isegi oli uusi ja täitsa vingeid mõtteid ja ikka veel on. Kas nüüd nii ongi?”