Sinu unistuste elu 2019

Teeme Sulle uue aasta puhul kingituse – Sinu enda unistuste elu!
 
Kas Sa tead milline see on – Sinu unistuste elu? Kuidas Sa ennast iga päev tahaksid tunda – igal hommikul, päeval, õhtul ja öösel? Mis oleks, kui unistad SUURELT ja paned selle piltide ja märksõnadena paberile?
 
Nii saad omale unistuste-tahvli, millel on Su TÕELISED soovid ja unistused.
 
See tahvel oleks iga päev Sul silme ees ning argipäevane müra ja elutempo ei mahuks enam Sinu ja Su unistuste elu vahele.
 
Eriti äge on unistada koos teiste väekate naistega – nendega, kellega koos oled käinud trennis või osalenud kursusel. Või koos nendega, kellega kohtumist on Universum salamisi pikalt planeerinud!
 
Kohapeal on olemas kõik vajalik visioonitahvli koostamiseks: suured paberid, ajakirjad, käärid-liim.
 
Visioonitahvli koostamine on Sulle tasuta, kuid palume Sul kaasa võtta midagi külluselauale. Mine tea, äkki läheb unistades kõht tühjaks 😉 Saame keeta vett ja valmistada soojasid jooke.
 
* Vision board ehk visioonitahvel on üks suur (või ka väike) pabertahvel, kuhu Sa paigutad pilte ja märksõnu selle kohta, millist elu Sa elada soovid. Seda, mida Sa oma ellu soovid. Või keda Sa oma ellu soovid. Paiguta visioonitahvel kohta, kus Sa seda iga päev näed. Nii ei lähe Sul meeles, mida Sa selle müra ja teiste soovide ja tahtmiste keskel ISE tegelikult soovid!

Võta ühendust kodulehelt või kirjuta katri.ristal @ gmail.com

Siin väike inspiratsioonivideo 😉 koosta omale visioonitahvel oma kodus või tule meie sekka, oleme siin kuni kl 18.

Posted by Mina olengi naine on 13. jaanuar 2018. a.