Perfect BEAUTY – keha treenimiseks ja kortsude vähendamiseks

123.00

Seade keha treenimiseks ja kortsude vähendamiseks

Perfect BEAUTY on seade lihaste stimuleerimiseks. Seda kasutatakse keha erinevate piirkondade treenimiseks ja vormimiseks, samuti kortsude ja tselluliidi vähendamiseks.

Keha treenimine ja vormimine: individuaalsed programmid, mis on suunatud erinevatele kehapiirkondadele: nägu, kõht, rinnad, käed, tuharad ja puusad, reied ja sääred.

Kortsude vähendamine: tõstab ja tugevdab näo pehmeid kudesid, parandab näolihaste toonust ja vähendab vananemise märke.

Tselluliidi vähendamine: võib aidata vähendada või kõrvaldada „apelsiinikoore“ efekti nahal.

Toote videotutvustust vaata https://www.youtube.com/watch?v=bIFyfGfmzuY siit

Toote ingliskeelne kasutusjuhend on siin I-PBEAUTY-UK Rev 1.1 11.17.compressed

NB! Hetkel ksutusjuhend vaid inglise keeles! Vabandame!

Toote kirjeldus

Seadme kirjeldus ja disainipõhimõtted

Perfect BEAUTY on seade lihaste stimuleerimiseks. Seda kasutatakse keha erinevate piirkondade treenimiseks ja vormimiseks, samuti kortsude ja tselluliidi vähendamiseks.

Soovitud piirkonnas paigaldatakse nahale kaks või neli pehmet iseliimuvat taldmikku. Seade edastab lihastele väikese ja õrna stimulatsiooni (see sarnaneb inimese loomulikele närviimpulssidele). Seadet kasutatakse keha treenimiseks, tugevdamiseks ja noorusliku välimuse säilitamiseks.

Tenscare on välja töötanud spetsiaalsed programmid keha erinevate piirkondade jaoks: nägu, kõht, rinnad, käsivarred, tuharad ja puusad, reied, sääred.

Perfect BEAUTY on koduseks kasutamiseks mõeldud meditsiiniseade. Selle kasutamise eesmärgiks on suurendada lihastoonus ja vähendada eaga kaasnevaid vananemise märke.

Seade sobib kasutamiseks kõikidele täisealistele inimestele kes on võimelised seadet juhtima ja kasutusjuhiseid mõistma.
Seadet ei ole lubatud kasutada muuks otstarbeks kui kasutusjuhendis kirjeldatud.

Perfect BEAUTY Omadused

Kahekordne kanal
Kaks sõltumatut kanalit võimaldavad samaaegselt juhtida nelja elektroodtaldmikku ja stimuleerida kahte erinevat piirkonda.

Mugav stimuleerimine
Stimulatsioonitugevust saab reguleerida väga sujuvalt, 90 väikese sammuga (umbes 1 mA ühe sammu kohta).

8 eelseadistatud programmi
Näolihaste toonimiseks ja treenimiseks, erinevate kehapiirkondade treenimiseks ja vormimiseks: nägu, kõht, rinnad, käsivarred, tuharad ja puusad, reied, sääred

Mälu
3 funktsiooni: programmi säilimine (käivitab automaatselt viimati kasutatud programmi), kasutuskordade arv ja kasutusaeg.

Avatud ahela tuvastamine
Kui elektroodipadjad ei ole korralikult nahaga kontaktis, lülitub seade automaatselt nulli.

Eemaldatav kinnitusklamber
Võimaldab kasutajal kinnitada seadme vööle.

Suur LCD ekraan
Kuvab selgelt infot seadme töö kohta: kasutatav programm, stimulatsiooni intensiivsus, kasutusaeg.

Erilised elektroodpadjad näolihastele
Lihtne rakendus võimaldab stimuleerida näo kõiki piirkondi ühe sessiooni ajal.

Perfect BEAUTY kasutamise vastunäidustused

Ärge kasutage seadet kui kasutate südamestimulaatorit, kui teil on südame rütmihäire või kasutate pidevalt mõnda elektroonilist meditsiiniseadet. PB kasutamine samaaegselt elektrooniliste meditsiiniseadmetega võib häirida seadme tööd. PB kasutamine implanteeritud seadme vahetus läheduses võib segada mõne mudeli tööd. Kaela eesosa stimuleerimine võib mõjutada südame löögisagedust. Rinnapiirkonna väga tugev stimuleerimine võib põhjustada mõjutada südame töörütmi.

Ärge kasutage raseduse esimese kolme kuu jooksul. Ei ole teada, kas ja kuidas TENS ja EMS seadmed mõjutavad loote arengut.

Ärge kasutage raseduse järgnevatel etappidel kõhupiirkonnas. Muudes piirkondades lõpetage kasutamine kohe, kui teil tekib ootamatuid kontraktsioone.

Ettevaatust!

Ärge kasutage seadet, kui teil on diagnoositud epilepsia või on selle kahtlus. Elektriline stimulatsioon võib mõjutada krambiläve.
Ärge lubage kasutada seadet lastel ega kognitiivsete puuetega inimestel (nt Alzheimeri tõbi või dementsus) kes ei suuda mõista kasutusjuhendit ja/või seadet eesmärgipäraselt kasutada.

Karbis sisaldub:

  • 1 x Perfect BEAUTY mitmeotstarbeline lihasstimulaator
  • 2 x ühendusjuhtmed (L-CPT)
  • 4 x 50×50 mm elektroodtaldmikud (E-CM5050)
  • 4 x 30×50 mm elektroodtaldmikud näole (E-CM3050)
  • 2 x AA 1.5V patareid
  • 1 x vöökinnitus (eemaldatav)
  • 1 x kotike seadme hoidmiseks
  • 1 x kasutusjuhend

Sulle võib meeldida ka…