Rohelisest jadeiidist muna + 5 nädalat treeningjuhised

105.00

Puhasta

Paketis sisaldub kvaliteetsest Guatemala jadeiidist muna + juhised munaga treenimise alustamiseks ning järk-järgult osavust nõudvamaks muutuvad harjutused.

Munaga treenimine on sobilik kõikidele naistele igas vanuses ja eluetapis. Loob imelise suhte kehaga, tõstab tupe tundlikust ja libiidot, stimuleerib limaskestade normaalset tööd.

Vaata siia, kui Sul juba on muna ning soovid vaid harjutusi.

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Toote kirjeldus

Muna suurus M (3×4 cm), kitsamat otsa läbistab auk niidi sidumiseks. Niit on vajalik alates 3nda nädala harjutustest, kuid on mugav muna sisestamiseks ja välja võtmiseks ka päris alguses.

Muna loob imeliselt sügava, intiimse ja oh-mis-mõnusalt-suriseva suhte kehaga, treenib vaagnapõhjalihaseid, tõstab tupe tundlikust ja libiidot, stimuleerib limaskestade normaalset tööd. Lisaks alandab munaga treenimine stressi, sest oma keha aistingutest vaimustunud naine ei lase end enam segada ümberringi ringlevast energiaprahist.

Need 5 nädalat on justkui omamoodi e-kursus kus me pikalt ei lobise, kuid teeme igal nädalal uusi harjutusi. Alustame harjutustega lamades, seejärel lisame keha liikumise ja vastupanu ning seejärel teeme harjutusi istudes ja püsti.

Pärast ostu sooritamist saabub Sinu meilile sissejuhatav kiri ning ettevalmistavad juhised nii muna puhastamiseks, iseenda häälestamiseks kui ruumi loomiseks.
Kursuse materjalid saabuvad Sinu meilile viiel järjestikusel reedel. Sõltuvalt nädalast saabub Sulle kas mp3 või videofail või mõlemad. Helifaili saad alla laadida.

Harjutusrutiinide pikkus varieerub igal nädalal ning jääb vahemikku 4-16 minutit.
Munaga on soovitav treenida 2-6 korda nädalas.
Kui liigne treenimine tekitab vaagnapõhjas pingeid, tee treenimisse paaripäevane paus, hinga alakõhtu ja keskendu lõdvestumisele.

NB! Munaga treenimine võib olla elumuutev kogemus! minaolenginaine.ee naiskond ei võta mingit vastutust selle eest, mis Sinu elus juhtuma hakkab või ei hakka.

NB! Munaga treenimine ei sobi rasedatele või kui tupes on põletik. Organite allavaje korral võib vale pingutus olukorda halvendada, soovitan esmalt kasutada spetsiaalseid harjutusi ja treenida ilma munata.

NB! Munaga treenimine ei asenda professionaalset meditsiinilist abi. Suhtu oma tervisesse vastutustundlikult.

Lisainfo

Värvus

Heledam roheline, Tumedam roheline

Sulle võib meeldida ka…