Jadeiitmuna tõelised saladused (treeningjuhiseid)

125.00

See 6-nädalane vägagi praktiline kursus toob Sinuni juhised munaga treenimise alustamiseks ning harjutused, mis kuue nädala jooksul muutuvad üha nõudlikumaks, vallatumaks ja osavust nõudvamaks.

Munaga treenimine on sobilik kõikidele naistele igas vanuses ja eluetapis.

Kategooria:

Toote kirjeldus

Muna loob imeliselt sügava, intiimse ja oh-mis-mõnusalt-suriseva suhte kehaga, treenib vaagnapõhjalihaseid, tõstab tupe tundlikust ja libiidot, stimuleerib limaskestade normaalset tööd. Lisaks alandab munaga treenimine stressi, sest oma keha aistingutest vaimustunud naine ei lase end enam segada ümberringi ringlevast energiaprahist.

Need 6 nädalat on justkui omamoodi e-kursus kus me pikalt ei lobise, kuid teeme igal nädalal uusi harjutusi. Alustame harjutustest lamades, lisame juurde keha liikumise, vastupanu ning seejärel tõuseme istuli ja lõpuks püsti.

Pärast ostu sooritamist saabub Sinu meilile sissejuhatav kiri ning ettevalmistavad juhised nii muna puhastamiseks, iseenda häälestamiseks kui ruumi loomiseks.
Kursuse materjalid – sõltuvalt nädalast kas mp3 või videofail või mõlemad – saabuvad Sinu meilile viiel järjestikusel reedel. Helifaili saad alla laadida.

Harjutusrutiinide pikkus varieerub igal nädalal ning jääb vahemikku 4-16 minutit.
Munaga on soovitav treenida 2-6 korda nädalas.
Kui liigne treenimine tekitab vaagnapõhjas pingeid, tee treenimisse paaripäevane paus, hinga alakõhtu ja keskendu lõdvestumisele.

NB! Munaga treenimine võib olla elumuutev kogemus! minaolenginaine.ee naiskond ei võta mingit vastutust selle eest, mis Sinu elus juhtuma hakkab või ei hakka.

NB! Munaga treenimine ei sobi rasedatele, kui tupes on põletik. Organite allavaje korral võib vale pingutus olukorda halvendada, soovitan esmalt kasutada spetsiaalseid harjutusi ja treenida ilma munata.

NB! Munaga treenimine ei asenda professionaalset meditsiinilist abi. Suhtu oma tervisesse vastutustundlikult.

Lisainfo

Värvus

Heledam roheline, Tumedam roheline

Sulle võib meeldida ka…