Laegas

Siit jaotusest leiad infot vaagnapõhja, vaagnas paiknevate organite, nende tervisliku seisundi ja hormonaalse tasakaalu(tuse) kohta.

Olen veendunud, et keha on terviklik süsteem ning igaüks ise on oma parim tervendaja.
Me suudame oma keha, hingamist ja mõtteid jälgida.
Me suudame keha saadud sõnumitele reageerida ja enda eest armastaval viisil hoolt kanda.
Teadliku naise valikud on alati lihtsad – ta asetab end alati esikohale.

Kaasaegne teadus on viinud meid oma kehast kaugele. Me pigem usaldame erinevaid teste, analüüse ja ravimeid. Kuid me oleme unustanud kuulata oma keha, märgata tema reaktsioone, mõista tema sõnumeid. Midugi on lihtsam paljud mured väikese tableti abil unustada, kehaprotsessid välja lülitada. Kuid on ka võimalus oma keha sõnumeid kuulata. Päriselt kuulata ja asuda oma keha toetama. Aidata tal puhastuda, tugevamaks saada ja lubada tema oma tarkusel selgineda ja tervendada seestpoolt.

Keha tervenemine vajab aega ja usaldust. See on nagu tants – kord kiirem – kord aeglasem, kord rangem – kord voolavam, jälgides kuutsüklit ja eluetappe, muutes-purustades-luues rituaale, toetades end kõige vajalikuga.

Kohe-kohe saab siit lugeda alljärgnevate märksõnade kohta, erinevate murede kohta ja muidugi ka selle kohta, mida Sa ise saad enda heaks kohe praegu ette võtta. Juba etteruttavalt võin öelda, et märksõnadeks on meie “kolm sõpra”: elustiil, toitumine ja liikumisharjumused. Palun veel pisut kannatust!

Vaagnapõhi

Lekkeprobleemid

Põis, põiepõletik

Allavaje

Vaagnavalu

Hemorroidid

Trauma

Tundetus

Menstruatsiooni-mured

PMS

Fibroidid, müoomid

PCOS

Endometrioos

Candida

Suguhaigused

Viljastumisprobleemid