Advendikalender naistele

Teadupärast on Advendikalender selline vägagi eriline kalender, kust iga päev võib leida üllatuse 😊 Siinsest kalendrist leiad iga päev harjutuse vaagnapõhjale või korsetile (kõhule, seljale) või hingamispraktika või meditatsiooni või hoopis nõuande hormonaalse tasakaalu säilitamiseks oma kehas.

Kui enamasti saavad advendikalendri endale kingituseks lapsed või on need kalendrid täiedetud juustu, veini, kohvi või muu suupärasega (või ka kehapärasega, miksmitte), siis siin on advendikalender nendele naistele, kes soovivad kingituste mõju tunda oma kehas ja meeles hoopis kauem kui advendiaeg.

Kõik ikka selleks, et iga päev saaksid teha imelise kingituse nii oma kehale kui vaimule ning et Sinu teadlikkus iseendast kui NAISEST kasvaks suuremaks ning Sinu enesetunne oma kehas elamisest muutuks aina mõnusamaks. Ning et need kingitused ei lõpeks jõuludega, vaid jääksid Sinu ellu igaveseks.

Kõik harjutused ja praktikad saadan Sulle meilile, olgu siis tekstifailina, audiofailina või videolingina. Harjutustel on juures ka foto, kuidas harjutuse asend tegelikult välja näeb. Kalendri harjutustest saab jõululaupäevaks kokku väike video, mis saab Sinu edasiseks sõbralikuks treeningukaaslaseks.

1. advent on tänavu 3. detsembril ning siis jõuab Sinu postkasti esimene üllatus ning jõululaupäeval, 24. detsembril selle aasta viimane advendikalendri-üllatus. Kokku 22 üllatust!

Seega ADVENDIKALENDER NAISTELE kes soovivad teha kingituse oma kehale ja vaimule ning tunda rõõmu naiseks olemisest oma imelises kehas.

Harjutused ja praktikad aitavad leevendada järgmisi probleeme:

  • lekkeprobleemid
  • intiimpiirkonna tundetus
  • puudulik kontakt kehaga
  • hormonaalne tasakaalutus

NB! Harjutused ja praktikad ei asenda professionaalset meditsiinilist abi.

Kui Sul on organite allavaje, kasvaja, Sa oled rase või sünnitasid vähem kui 3 kuud tagasi, palun anna sellest enne 3. detsembrit mulle teada, et saaksin Sind paremini juhendada.