L
O
E

T
A
G
A
S
I
S
I
D
E
T

Viibrik

Kas ootamatu aevastus, naerupahvak või köhahoog teevad Sind murelikuks? Metsajooksust või batuudil hüppamisest ei julge enam unistadagi? Seksuaalne tundlikkus on Sinu jaoks unustatud teema?

Kui vastasid ühelegi neist küsimustest jaatavalt, on viimane aeg pöörata tähelepanu intiimihaste toonusele. Üheks võimaluseks on kasutada viibriku ehk vaagnapõhjalihaste valmendi abi.

Statistika ütleb, et elu jooksul puutub vaagnapõhjast tingitud probleemidega kokku koguni 60-80% naisi. Kuigi sageli seostatakse “alumise korruse” teemasid vanuse või rasedusega, on selleks mitmeid muidki põhjuseid. Mingil juhul ei tohiks uriinilekkeid või muid probleeme pidada normaalseks ning jääda lootma sidemete abile, loobuda oma lemmiktegevustest või ennast koguni sotsiaalselt isoleerida.

Toonuses vaagnapõhjalihased annavad Sulle võimaluse hakata taas usaldama oma keha, loobuda „mähkmete“ kandmisest ning naasta normaalse elukorralduse juurde.

Kuidas valida sobilikku viibrikut?

Viibrikud Perfect PFE ja Elise on tehniliselt sarnased: neil on neli tehniliselt analoogset treeningprogrammi vaagnapõhjalihaste treenimiseks (nõrkadele, pinges ja segatoonuses lihastele ning juba toonuses lihaste rutiinseks treenimiseks).

Seadmetel on kaks peamist erinevust:

    • Perfect PFE kasutab toiteks parateisid (mis kestavad väga kaua)
    • Elise kasutab toiteks akut (mis kestab samuti väga kaua)
    • Perfect PFE’l on lisaks neljale treeningprogrammile ka spetsiaalne programm vaagnavalu leevendamiseks

Viibrik iEase kasutab treenimiseks uuenduslikku pneumaatilise biotagasiside tehnoloogiat, st selle otsik täitub õhuga, andes nii tagasisidet vaagnapõhjalihaste seisukorra kohta ning võimaldades neid treenida. Peamiseks erinevuseks on see, et kui Perfect PFE ja Elise on elektroteraapiaseadmed (st treenivad lihaseid naise eest), siis iEase on seade, millega saab vaagnapõhja pingutusi sooritada iseseisvalt.

Viibrikute tarneaeg sõltuvalt tellimuse esitamise päevast, piirkonnast ja pakiautomaadist 2-3 päeva.

Viibrikud vastavad kõikidele peamistele Euroopa Liidu tervise-, ohutus- ja keskkonnanõuetele (märgis CE0088).

Viibrikud

Lisainfo nägemiseks klikkige toote pildile!

Lisaseadmed

Lisainfo nägemiseks klikkige toote pildile!

Naiste tagasiside

Viibrik andis mulle tagasi julguse naerda ja tantsida. Armastan taas oma keha ega häbene olla naine. Kõige olulisem on see, et nüüd ma tean, milliseid lihaseid pingutada ja suudan juba iseseisvalt treenida. Täiesti uus kvaliteet minu “alumisel korrusel”!

Päris üllatav kogemus. Arvasin, et mu lihased on heas korras, sest ma ju treenin neid aegajalt. Kuid see väike otsik teatas, et ei miskit! Ma ei tea mida ma siis enne omast arust pingutasin, kuid nüüd on tunne hoopis teine. Jumal tänatud, et selline abimees leidus ja mu ellu muutused tõi!

Eile õhtul ütles mu mees, et viibrik on me suhte päästja.

Eilsest saadik on palju juhtunud! Õhtul tegin Pain programmi läbi ja pärast seda enam valus istuda ei olnudki. Täna hommikul oli kerge ebamugavus, aga mitte midagi sellist, mis varem.
Kuna õhtul valu polnud, tekkis üle hulga aja soov seksida. Panin tähele, et sisemine tundlikkus on suurem ja tegevus nauditavam. Lisaks nägin öösel väga selget und sellest, mis minus jätkuvalt solvumist, alandust ja viha tekitab. Hakkasin sellega kohe hommikul tegelema. Seega täiesti uskumatu lugu! Ei tegele see aparaat midagi ainul sümptomite leevendamisega, vaid toob välja sügavale sisemusse peidetud tunded. Nii kiiret valuparandust ma ka ei oodanud. Jätkan aparaadi kasutamist põnevusega!