L
O
E

T
A
G
A
S
I
S
I
D
E
T

Retriit ÜKS KEHA KAKS SÜDANT

Kutsume Sind retriidile ÜKS KEHA KAKS SÜDANT, kus keskendume praktikatele, mis tasakaalustavad nii naise füüsilist keha kui tema mõtte- ja tundemaailma. Iga retriidi päev on pühendatud naise elu ühele etapile – tütarlapsele, emale, targale naisele. 

Süda on naise jaoks alati olnud olulise tähendusega. Seda põnevam on teada, et naise kehas ei ole mitte üks, vaid koguni mitu südant. Retriidi praktikates keskendumegi naise alakõhus asuvale teisele südamele, kust saab alguse naise elujõud, mis suuresti määrab ära naise emotsionaalse, vaimse ja füüsilise tervise. Retriidil teeme praktikaid, mis aitavad naisel saavutada sügava kontakti oma keha ja oma teise südamega ning seeläbi Naisega iseendas.

Naistena oleme me sageli väga emotsionaalsed, suutmata või tahtmata oma emotsioone sageli siiski lõpuni kogeda. Emotsioonid, mis ei saa oma elutsüklit loomulikult lõpetada, toimivad nagu tolmurullid, hakates enda ümber koguma aina rohkem ainest. Neist tekivad omakorda energiablokeeringud, mis võivad süvenedes väljenduda haigusseisundina. Lahendamata emotsionaalne koorem ei võimalda meil kuulda oma kummagi südame häält piisava selgusega.

Retriiti juhendavad Riina Kasterpalu ja Katri Ristal.

Riina on Shindo ja Jomoni instruktor, EFT terapeut ja reiki praktik.  Riina tundides on pearõhk sügaval lõdvestusel ja kohalolul, mis aitab vabastada kehasse takerdunud emotsioone ja võimaldab ärgata keha enesetervendusvõimel. Shindo aitab avada ühenduse Sinu sügava olemusega, mida oled juba ammu otsinud.

Katri on pühendunud naiste nõustamisele ja juhendamisele nendes teemades, mis otseselt lähtuvad teise südame tervisest ning julgustab naisi kuulama oma keha ning julgema tunda kõiki neid tundeid, mida keha tunneb. Lisaks aitavad Katri juhendatavad praktikad stimuleerida ja tasakaalustada hormoonide tootmist.

Retriidile ootame osalema naisi, kes soovivad kogeda sügavamat ühendust oma keha ja iseendaga.

Shindo praktikad aitavad olla siin ja praegu, kus saavad toimuda meie lahendamata emotsionaalsete laengute transformatsioonid.

Aviva meetodi harjutused aitavad saavutada kontakti naise „jõujaamaga“ alakõhus ning oskuse suunata seda tervesse kehasse ja ka kehast väljapoole.

Retriit annab võimaluse süveneda iseendasse, vabastada teadvustatud ja teadvustamata pingeid ning kogeda ühendust naisega iseendas sügavaimal tasandil.

Retriidi päevakava  

Reede 7.07                  
16.00-18.00     Saabumine 
18.00-19.00     Tutvumisring
19.00-20.00     Õhtusöök
20.00-21.30     Sissejuhatus laagrisse: kuidas naisena ühendada erinevad vaimsed ja kehalised praktikad ühtseks tervikuks ning nendest tõesti kasu saada. Harjutused vaagnapõhjale. 
21.30-23.00     5-rütmi tants
23.00                 Öörahu
 

Laupäev 8.07                
8.30-9.30          Hommikvõimlemine
Hingamistehnikad ja harjutused nii keha kui hormonaalsüsteemi ülesäratamiseks ja stimuleerimiseks
9.30-10.15     Hommikusöök
10.15-11.15     Teoreetiline vaatenurk sellele, mis on hing ja kuidas tekib karma
11.15-11.30     Sonkyo kükk
Kükkasend, mis lõõgastab vaagnapõhjalihaseid ja ristluu piirkonda. Meditatiivne praktika. Õpime olema enda vastu hellad ja armastavad.
11.30-13.00     Shindo venitused + lõdvestus vähemalt 15 min
Shindo kuus venitusasendit mõjutavad igaüks kaht energiameridiaani.
Õpime asendites püsima, õigesti hingama. Lisaks toetav massaaž.
Shindo õpetab enda aktsepteerimist, austamist ja armastamist.
13.00-14.00     Lõuna 
14.00-15.00     Vaba aeg / Isiklik praktika / Individuaalkonsultatsioon
15.00-16.30   Jomoni venitused           
Shindo süsteemi Jomoni venituste seeriad. Tegeleme keha lõõgastamise, korrastamise ja kinnnijäänud emotsioonidest puhastamisega. Lõpetuseks teeme Jomoni tehnikas kõhumassaaži, mis valmistab meid ette õhtuseks praktikaks.
16.30-17.30     Kerge eine & jagamisring
17.30-19.30     Praktikad teisele südamele
Harjutustekompleksid naise keha toetamiseks erinevatel eluetappidel ja erinevate günekoloogiliste probleemide korral.
19.30-20.30     Õhtusöök 
20.00-20.30     Soe jook, kerge eine 
20.30-22.00     Meditatsioon & praktikad üsa puhastamiseks
Puhastame ja kustutame emotsionaalse ja psüühilise prahi meie ihust mis on sinna kogutud viimase aasta, aastate ja mõnel isegi eelmiste kehastuste jooksul.
23.00                 Öörahu            

 
Pühapäev 9.07
8.30-9.30       Hommikvõimlemine
Hingamistehnikad ja harjutused nii keha kui hormonaalsüsteemi ülesäratamiseks ja stimuleerimiseks
9.30-10.15      Hommikusöök
10.15-11.15     Tsüklid naise elus 
Kaks peamist tsüklit: kuutsükkel ja elutsükkel. Üks viib meid menstruatsioonist teiseni. Teine tsükkel jõuab meie teadvusesse sageli alles siis, kui igakuised meeldetuletused naiseks-olemisest hakkavad lõppema. Kuidas naise elu kolme vaatust edukalt planeerida, olla ühenduses oma sisemise väega ja mitte sõltuda välisest “mulast”.
11.15-12.45     Sonkyo venitused: süveneme endasse sügavamal tasandil
Shindo süsteemi kuuluvad Sonkyo venitusasendid mõjutavad eeskätt puusapiirkonda, alaselga, kõhtu ja õlavöödet. Kohti, kuhu me kogume kõige rohkem emotsionaalset läbitöötamata materjali. Harjutuste seeria on väliselt staatiline, ent sisemiselt kaunis intensiivne. Sonkyo venitusteseeria võimaldab soovijatel tegelda nii iseenda kogutud kui ka esivanematelt päritud energiate vabastamisega. Protsessi abistab toetav massaaž ja grupienergia.
12.45-13.45     Lõuna 
13.45-15.00     Tagasisidering & lõpurituaal

16-18. märtsil 2018
Altmõisa Külalistemajas Läänemaal

Eelmisest suvest pärit tutvustusvideo 😉

Ööbimine 2-kohalistes tubades. Igas toas on dušš ja tualett.

Palun võta kaasa oma joogamatt ja lemmik-pleed.

Toitlustus
Taimne soe toit Altmõisa Külalistemaja köögi-inglitelt.

Ühiselt on korraldatud reede õhtusöök,
laupäeva hommikusöök, lõuna ja õhtusöök ning
pühapäeva hommikusöök ja lõuna.

Erisoovide korral palun võta kaasa endale sobiv hommikusöögimaterjal või lisandeid muude toidukordade tarbeks.

Retriidi osalustasu 199€
Osalustasu sisaldab kõiki päevakavas näidatud praktikaid, kõiki söögikordasid ja ööbimist ning individuaalkonsultatsiooni Riina ja/või Katriga (a 20 min, vajalik eelregistreerimine).

Koha kindlustab tagastamatu ettemaks 55€.
Täissumma palume tasuda retriidi toimumise ajaks või kohapeal sularahas.

Kui osalustasu on ainus mis lahutab Sind sellest imelisest nädalavahetusest, palun võta meiega ühendust ja leiame lahenduse.

Osalemiseks saada kiri kodulehelt, kirjuta Katrile katri.ristal @ gmail.com
Riinale shindotund @ gmail.com

Katri kohta loe siit

Riina kohta loe siit

Naiste tagasiside

Väga praktilised harjutused, väga ägedad ja vabastavad meditatsioonid. Viimane päev oli lausa vapustav: „Ärka, mis sa teed!“ kostus minu seest. Olen väga tänulik taaskohtumise eest oma minaga.

Olen saanud endasse juurde voolavat naiselikku energiat, lubanud endal välja näidata oma nõrkusi, nutta. Olen saanud end tunda hoituna ja toetatuna. Olen siin veetnud luksusliku nädalavahetuse – muretsemata olme ja toiduvalmistamise pärast ning saanud juurde häid mõtteid, harjutusi, meetodeid mida enda abistamiseks kasutada.

Selle nädalavahetuse ajal on nii palju toimunud, et seda on isegi raske sõnadesse panna. Mul on tunne, et ma olen selle tarkuse, mis minu sees on kogu aeg olnud, üles leidnud. Olen väga tänulik, et te lõite sellise turvalise keskkonna, kus ennast avastada ja enda mõtteid ja tundeid teistega jagada.

Siia saabudes tundsin hirmu saabuva suveperioodi ees teades, et pean pidevalt kõikide jaoks olemas olema. Nädalavahetuse jooksul sain aru, et ma ei pea kõigega jõudma tegeleda. Olen saanud kindlustunnet, kuidas edasi mina, sest mul on tööriistakastis meetodid, kuidas endani jõuda.

Kõik teemad ja praktikad olid omavahel nii loogiliselt põimitud ja justkui just sellel hetkel õiged ja vajalikud, et moodustus üks suur tervik. Ülimalt armas kogemus. Lisaks Altmõisa supermugavad toad ja lihtsalt supermaitsvad söögid – see kõik kokku oli just see mida mis vaja. Tänud!

See nädalavahetus on olnud imeline tervik – midagi nii kehale, hingele kui meelele. Tänud samuti, et rääkisite oma isiklikke lugusid, sest need inspireerivad ja julgustavad.