L
O
E

T
A
G
A
S
I
S
I
D
E
T

E-kursus AVANEMINE

AVANEMINE on 6-nädalane online kursus naistele. Kursus aitab leida kontakti oma kehaga, tõsta selle tundlikkust, stimuleerida ja tasakaalustada hormoonide tootmist ning tunda rõõmu naiseks olemisest. Kasutame selleks erinevaid hingamis- ja kehapraktikaid ning harjutusi vaagnapõhjale, alakõhule ja korsetile.

Kursuse koostaja ning juhendaja on Katri Ristal.

Kursus on justkui kahekihiline ning iga osaleja saab ise valida, millisel tasemel ta parasjagu soovib endaga tegeleda.

Ühelt poolt aitavad füüsilised harjutused ja hingamispraktikad parandada vaagnapõhja toonust, stimuleerida hormoonide tootmist ning tõsta nii intiimpiirkonna kui kogu keha tundlikkust.

Teisalt võimaldavad kursuse praktikad panna liikvele Sinu eluenergia ning vabastada Yonisse ja alateadvusesse salvestunud traumasid.

Selleks, et saaksid kontakti nii oma keha, vaimu kui emotsioonidega, kombineeritakse kursusel harjutusi erinevatest metoodikatest (Aviva Dance, Bailamama, joogateraapia, ringlihased ning massaazivõtted) . Iga nädala treeningprogramm edastatakse nii kirjalike materjalide kui video ja fotodena, kuid samuti audiofailidena, et treenimine oleks just Sulle meelepärane ja harjutused-praktikad arusaadavad.

Lisaks harjutustele on igal nädalal fookuses paar naise elus olulist teemat, sh hingamise tähtsus, rinnad, energia liikumine kehas, naise elu tsüklilisus, jmt.

E-kursus AVANEMINE sobib Sulle juhul, kui soovid tugevdada vaagnapõhja, saada lahti tilkadest püksis või mõnest muust vaagnapõhjaga seotud probleemist, tõsta keha tundlikkust ja kogeda suuremat seksuaalset rahuldust.

Treenides nädalas vähemalt 4-5 päeval, märkad 6 nädala möödudes oma kehas ja mõttemaailmas üllatavaid muutusi ning Sinu usaldus oma keha suhtes on hakanud taastuma.

Ma luban Sulle muutusi, kui Sina lubad järjekindlalt treenida!

• Iga nädala pühapäeval saabuvad Sulle uued harjutused vaagnapõhja- ja korsetilihaste treenimiseks (kirjalik materjal + video või fotod).
• Igal nädalal uus hingamistehnika, visualisatsiooniharjutus või juhitud meditatsioon, et õpiksid lõdvestuma ja saaksid kontakti oma sisemise naisega (kirjalik materjal + vajadusel audiofail).
• Igal nädalal käsitleme naise elus olulisi teemasid: kuidas hingamine ja lõdvestumine mõjutavad keha tundlikkust, kuidas äratada rinnad, kuidas kasutada naise elu tsüklilisust oma hüvanguks, kuidas toitumine ja elustiil mõjutavad vaagnapõhja, mida Sa saad enda toetamiseks ise ette võtta, jmt.
• Lisaks vaagnapõhja teoreetiline pool: selle ehitus, erinevate seisundite põhjused ja nende leevendamise võimalused, kehahoiu, korsetilihaste ja vaagnapõhja vastastikune mõju, jmt.
• Kursusel osalejatele luuakse salajane Facebooki grupp. Saad seal küsimusi esitada ning jagan ka omalt poolt näpunäiteid esilekerkivate teemade osas.
• Igal nädalal grupikõne, kus saame käsitleda kursuse jooksul üles kerkinud küsimusi ja teemasid.
• Kursusel osalejad on oodatud hormoonvõimlemise rühmatreeningutesse kursuse ajal tasuta.

Kursusel osalemiseks saada kiri kodulehelt või osta kursus alloleva lingi kaudu.

PS: E-poest ostes ära satu segadusse sellest, et Sul tuleb valida sobilik postikapp. Kuna tegemist on e-kursusega ja materjalid saabuvad Sinu e-mailile, võid valida üsnagi suvalise postikapi. Kahjuks ei ole võimalik postikapi valikut erinevate toodete lõikes välja lülitada.

NB’ Kursusel sooritatavad harjutused ei ole sobilikud rasedatele. Pärast sünnitust sobivad kursuse harjutused alates 6-12 nädalast (sõltub taastumisest).

NB” Ole vastutustundlik! Kursustel, töötubades, võimlemistundides, individuaalkonsultatsioonis või mujal tehtavad harjutused ja praktikad aitavad leevendada ja paljudel juhtudel ravida erinevaid günekoloogilisi probleeme, kuid nad ei asenda professionaalset meditsiinilist abi.

159.00 Lisa korvi

Järgmised kursused algavad:
01. jaanuar 2018
18. märts 2018
8. juuli 2018
21. oktoober 2018
1. jaanuar 2019

AVANEMINE + viibrik

Vali see pakett, kui Sa ei tunneta vaagnapõhja ega ole kindel, kas Sa ikka pingutad õigeid lihaseid.

Viibrik on kodukasutajale mõeldud füsioteraapiaseade vaagnapõhjalihaste treenimiseks. Samuti on see nö mugavusseade mis aitab suurema töö naise eest ära teha.

iTouch Sure on klassikaline mudel, millel 4 programmi vaagnapõhjalihaste treenimiseks ja toonuses hoidmiseks.

Perfect PFE on uuem mudel ning lisaks neljale treeningprogrammile on sellel programm vaagnavalu leevendamiseks. Vali see seade, kui Sul on raskustunne või valud alakõhus või Sul on diagnoositud vulvodüünia, vaginiit vmt.

Tehniliselt on mõlemad mudelid samaväärsed, erinevuseks vaid programmide arv ja väline disain.

Palun loe täpsemalt Viibriku alajaotuse

Pakett sisaldab:
* e-kursus AVANEMINE
* viibrik iTouch Sure või Perfect PFE

Võimalus tasuda kahes osas (100€ + 129€)

NB’ Kursusel sooritatavad harjutused ei ole sobilikud rasedatele. Pärast sünnitust sobivad kursuse harjutused alates 3-6 kuust (sõltub taastumisest).

NB” Ole vastutustundlik! Kursustel, töötubades, võimlemistundides, individuaalkonsultatsioonis või mujal tehtavad harjutused ja praktikad aitavad leevendada ja paljudel juhtudel ravida erinevaid günekoloogilisi probleeme, kuid nad ei asenda professionaalset meditsiinilist abi.

229.00 Lisa korvi

AVANEMINE + viibrik + massaaz + konsultatsioon

Vali VIP-pakett, kui soovid individuaalset lähenemist ning Sul on soovi ja aega endaga rohkem tegeleda.

Pakett sisaldab:
* e-kursus AVANEMINE
* viibrik iTouch Sure, Perfect PFE või Elise
* individuaalkonsultatsioon 1h
* tantristliku massaazi sessioon 3h

Individuaalkonsultatsiooni ja massaazisessiooni saad kasutada 3 kuu jooksul kursuse algusest.

Konsultatsioonis saame sügavuti käsitleda Sulle huvipakkuvaid teemasid, teha läbi kursuse harjutused ja hingamistehnikad ning lisada just Sinu olukorrale sobilikud/vajalikud harjutused.

Tantristliku massaazi sessioon koosneb kahest osast: lõõgastav üldmassaaz ja Yoni massaaz. Yoni massaaz võimaldab saada tagasisidet intiimlihaste seisukorrast, õppida tundma Yoni erinevaid piirkondasid, saada teada erinevate piirkondade tundlikkus (G-punkt, A-punkt, emakakael, kliitor) ning kõrvutada kursusel õpitav reaalsusega. Lisaks võimaldab Yoni massaaz saada kontakti oma sügava naiselikkuse ja tõelise olemusega. Väga paljude naiste jaoks on see justkui uks, millest oleks juba ammu tahtnud sisse piiluda, kuid mis nüüd kutsuvalt avanes.

Hind 350€.

Võimalus tasuda kahes osas.
Individuaalkonsultatsioon ja massaazisessioon toimuvad Tallinnas kokkulepitud ajal. Võimalikud ka väljasõidud teistesse linnadesse/piirkondadesse vastavalt võimalusele ja kokkuleppele.
​​
NB’ Kursusel sooritatavad harjutused ei ole sobilikud rasedatele. Pärast sünnitust sobivad kursuse harjutused alates 3-6 kuust (sõltub taastumisest).

NB” Ole vastutustundlik! Kursustel, töötubades, võimlemistundides, individuaalkonsultatsioonis või mujal tehtavad harjutused ja praktikad aitavad leevendada ja paljudel juhtudel ravida erinevaid günekoloogilisi probleeme, kuid nad ei asenda professionaalset meditsiinilist abi.

350.00 Lisa korvi

v6javip
itouch-sure

Lühikursus (1 nädal)

Lühikursus sobib juhul, kui soovid saada esmased teadmised vaagnapõhjalihastest ning nende treenimise võimalustest. Lühikursus on e-kursuse AVANEMINE esimene nädal, st materjalid saabuvad vaid kursuse esimesel nädalal.

Kui selgub, et soovid jätkata pika kursusega, saad seda teha, tasudes soovitud paketihinnast puudujääva osa.

50.00 Lisa korvi

Loe e-kursuse ÕIDEPUHKEMINE kohta siit!

Kursustel osalenud naiste tagasiside

Parim kompliment oli täna hommikul abikaasalt, kes ütles: Sa oled kuidagi muutunud. Minu küsimusele, mis minus on muutunud?, Sellele ta vastata ei osanud, aga lisas, et see muutus on ilus ;))

“Nüüd ei ole mul mingit kahtlust, et yoni on naise teine süda…no õigem oleks öelda: esimene süda, sest sealt saab kõik alguse ja sealt saab eluenergiat kõrgemale tõsta. Peale selle olen ma hakanud ennast armastama. See on väga suur samm! Ma tegelen endaga, ma leian enda jaoks aega, käin jooksmas, juuksuris, massazis – kõik see, mille jaoks ma kunagi aega ei leidnud ja arvasin, et ah saab muidu ka. Aga mina olengi ju naine! Ja mis on juhtunud minu intiimeluga… Ma poleks iialgi arvanud, et mul õnnestub selliseid tundeid kogeda!”

“Kursus on kaasa toonud huvitavaid muutusi. Need muutused ei väljendu mitte sentimeetrites ega kilogrammides, vaid vaikselt tekkivas usalduses. Usalduses oma keha suhtes. See, et ma jooksusamme võttes või keksides ei mõtle oma püksikute olukorrale, seda polegi nii vähe! Mulle meeldib soomlaste väljend selle olukorra kohta (no sellise, et vahepeal on tilk püksis): lirahtaa. Väga kujundlik, kas pole? Igatahes see, et ma saan “lirahtamise” ootamise asemel oma tähelepanu hoooopis teistele asjadele suunata, on mu meelest suur võit.”

“See on iga päev hetk mulle endale, kus sulgen ukse ja mees tegeleb lastega. Panen Peruquois’i mängima ja mõnulen iseendas ja iseendaga. Ja energia tase on peale seda taevani! Lõpuks ometi jaksan ma jälle olla iseendaga, oma mehe ja lastega, sellist jõudu olen saanud!”

“Ma elan. Kõnnin sirge seljaga. Õhkun enesekindlusest. Ma säran! Ja just seetõttu, et minust on avaldumas naiselik küpsus. Eneseteadlikkus. Viimaks ometi olen avastanud endas selle tõelise Naiselikkuse. Ja just naiselikkuse, mis õhkub minu seest, kiirgab minust välja ning haarab hellitavalt enda võimusesse ruumi, kus viibin. Märkan ning mind märgatakse. See on ilu, Sisemine Ilu.

Varasemalt torkasid silma veakesed, mis häirisid- alati leidsin endas midagi, mis võiks olla teisiti, mis võiks olla parem. Pidev võrdlemine teistega. Täna meeldin ma iseendale, aktsepteerin ennast just sellisena, nagu ma praegu olen. Ning sellest meeldimisest on kasvamas sügav Armastus. Armastus, millest mul enne kursusel osalemist tegelikult aimugi polnud. Ma vaid oskasin oletada…
Täna armastan ennast Naisena. Naine olla on imeline! Olen nii tänulik Sulle, Katri, selle fantastilise kogemuse, kursuse ning eraseansi eest!
Just tänu Sinule sain aimu naiseksolemise ilust ja võlust! Jah, Ilu ja Võlu. Oleme jumalannad, väekad loojad ning hoiame seda maailma koos… Meis, Naistes, peitub võimas vägi, mida leiamegi vaid enese seest!
Sügav, piiritu rahu ja sensuaalsus peitub meis endis- ei pea kaugelt otsima! Lubame endal sellel avalduda… Katri- Sa oled imeline, et aitad meil ennast kui Naist naudinguga avastada! Ütlen endale pidevalt mõttes- Mina olengi Naine! Ja seda uhkusega, ennast täielikult omaks võttes! Mis võiks olla veel parem…
Soovin meile, Naistele veelgi enam julgust lubada meie tõelisel väel avalduda, et lubaksime endal nautida uut elu! Mina sain selle tänu Katrile- siiralt soovitan!
Armastusega,”

“Ma nüüd ei teagi, kuid mu elus toimuvad huvitavad asjad. Ma meeldin endale. Kõik asjad sujuvad. Lapsed on juba suured ja mul on aega nii endale kui suhtele. Kõik see iseenda avastamine ja partneriga jagamine on nii põnev! Takkapihta ma võitsin kristallipoe kinkekaardi. Ma ei tea, kas see kõik on seotud selle kursusega või veel mingi suurema plaaniga, kuid see sai alguse kursuse ajal ja on väga lahe.”

“Olen väga tänulik, et oled sellise kursuse loonud ja ellu kutsunud.Asjad juhtuvad ikka põhjusega ja omal ajal. Mulle oli seda kursust hetkel väga vaja.Lihastetunnetus on läinud järjest paremaks ja pärast harjutusi tunnen, et lihased on tööd teinud. Mida päev edasi, seda rohkem rõõmu harjutuste tegemine pakub.Päeva jooksul olen hakanud aina enam tähele panema ka oma kehahoiakut, eriti kuna mul on tegu üsna nõgusa seljaga. Püüan aina enam teadlik olla ja mulle väga meeldib see protsess.”

“Kursuse tulemusel on mu päevad lühenenud 7’lt 5’le ja verehulk on poole väiksem! Juba paar kuud ei ole ma tundnud valu ega krampe. See tundub peaaegu võimatu, ometi on see mu uus reaalsus! Aitäh!”

“Mu arst ütles, et vaagnapõhjalihased on nagu kummipaelad, et kui on väljaveninud, siis nii ongi. Vastupidiselt arsti arvamusele on mu lihased pärast kursusega liitumist ja 3-kuulist treenimist heas toonuses, emakas on oma õigesse asendisse tagasi tõusnud ja lekkeprobleemid ei pane mind enam paaniliselt muretsema. Voodielu on ka oluliselt huvitavamaks läinud.”

“Kui alguses tundis keha mõnel korral, et viu-viu, mis sa nihutad mind ühest valest kohast teise kehva, siis nüüd, kursuse poolepeal, mu keha hõikas: Jaa-jaa-jaa, see on see!!  Ja pea kuidagi taipas, kus need lihased õigupoolest asuvad. Tekkis nagu ajuühenduse impulss;) Keha on tõesti rahulolev, nagu ehitaks karkassi üles.”